• 10 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jeurissen, VincentTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 12:00Unitas'59 10 - EMK 6Sportpark 't Bokt
    29 okt. 12:00DVS 7 - Unitas'59 10Sportpark De Aalstervelden
    5 nov. 12:00Unitas'59 10 - Nuenen 10Sportpark 't Bokt
    12 nov. 12:00Unitas'59 10 - Oirschot V. 9Sportpark 't Bokt
    19 nov. 10:00Pusphaira 6 - Unitas'59 10Sportpark de Hondsheuvels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 okt.Unitas'59 10 - Nederwetten 4 -
    15 okt.Wilhelmina Boys 6 - Unitas'59 103 - 2
  • Poulestanden 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 644001971212
    2DVS 74301358279
    3Acht 94301201379
    4Best Vooruit 10321014777
    5RKSV Nuenen 104211206147
    6Nederwetten 4320118996
    7Waalre 542021216-46
    8Unitas'59 10310212663
    9Nieuw Woensel 84103181623
    10Pusphaira 64103931-223
    11Oirschot Vooruit 93003437-330
    12SBC 124004732-250

    Poulestanden 10 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMK 600000000
    2Unitas'59 1000000000

    Poulestanden 10 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 10320111476
    2Woenselse Boys 932018626
    3SBC 113201910-16
    4Nieuw Woensel 93003513-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MarkTeamspeler
    Afgeschermd
    Akinci, ErsinTeamspeler
    Akinci, OkanTeamspeler
    Bezuneh, GabrielTeamspeler
    Bleeker, TeunTeamspeler
    Elders, BoydTeamspeler
    Helmont, Harm vanTeamspeler
    Jager, Richel deTeamspeler
    Jeurissen, VincentTeamspeler
    Krieken, Klaas vanTeamspeler
    Lierop, Wesley vanTeamspelerDoelverdediger
    Maas, LucienTeamspeler
    Mierlo, Thom vanTeamspeler
    Putten, Lars van derTeamspeler
    Tuncbilek, SelimTeamspeler
    Verhaegh, VinceTeamspeler
    Waal, Thom deTeamspeler