• Unitas'59 JO10-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO10-1 - DBS JO10-2Sportpark 't Bokt
    12 mei. 10:00SV Valkenswaard JO10-1 - Unitas'59 JO10-1Sportpark Den Dries
    16 mei. 18:30Unitas'59 JO10-1 - Oirschot Vooruit JO10-1Sportpark 't Bokt
    19 mei. 09:00Unitas'59 JO10-1 - Acht JO10-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Unitas'59 JO10-1 - RKSV Heeze JO10-17 - 3
    14 apr.Unitas'59 JO10-2 - Unitas'59 JO10-12 - 13
    18 apr.DOSL JO10-1 - Unitas'59 JO10-13 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00H1
    Woensdag18:00 - 19:00F1
  • Poulestanden JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO10-11191160204028
    2RKSV Nuenen JO10-11191152143828
    3Brabantia JO10-11172238201823
    4UNA JO10-1G117044033721
    5SC 't Zand JO10-1116142920919
    6RPC JO10-1116142628-219
    7DBS JO10-1115243638-217
    8Unitas'59 JO10-1112453530510
    9SV Reeshof JO10-1113082248-269
    10DVS JO10-1112272949-208
    11Acht JO10-1111281946-275
    12Best Vooruit JO10-1110292262-402

    Poulestanden JO10-1 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO10-13300184149
    2RPC JO10-1320113946
    3Unitas'59 JO10-13102813-53
    4DVS JO10-13003417-130

    Poulestanden JO10-1 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit JO10-155002361715
    2SBC JO10-154013242812
    3Acht JO10-1540126111512
    4DOSL JO10-1540126141212
    5RKSV Heeze JO10-174033024612
    6DVS JO10-153022310139
    7Unitas'59 JO10-15203261886
    8Taxandria JO10-152031430-166
    9DBS JO10-260241439-252
    10SV Valkenswaard JO10-12011515-101
    11Unitas'59 JO10-250141134-231
    12Oirschot Vooruit JO10-15005732-250
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Han deOverige stafTeammanager
    Lamey, MichaelTechnische stafTrainer
    Thijssen, WesleyTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alberink, YannickTeamspeler
    Arts, RickTeamspelerDoelverdediger
    Dansen, GuusTeamspeler
    Fikri, AdamTeamspeler
    Groot, Sem deTeamspeler
    Thijssen, MilanTeamspeler