• Unitas'59 JO10-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:00Oirschot Vooruit JO10-1 - Unitas'59 JO10-2Sportpark Moorland
    12 mei. 10:00Acht JO10-1 - Unitas'59 JO10-2Sportpark De Leeuwenkuil
    15 mei. 18:15Unitas'59 JO10-2 - DVS JO10-1Sportpark 't Bokt
    19 mei. 09:00Unitas'59 JO10-2 - SBC JO10-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.DOSL JO10-1 - Unitas'59 JO10-210 - 2
    11 apr.Unitas'59 JO10-2 - RKSV Heeze JO10-12 - 3
    14 apr.Unitas'59 JO10-2 - Unitas'59 JO10-12 - 13
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00H1
    Woensdag18:00 - 19:00F1
  • Poulestanden JO10-2 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nemelaer JO10-110100054144030
    2Unitas'59 JO10-21080275205524
    3Beerse Boys JO10-1G105053743-615
    4Zwaluw VFC JO10-3102173560-257
    5ODC JO10-3102172165-447
    6Best Vooruit JO10-2101273959-205

    Poulestanden JO10-2 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SBC JO10-13300171169
    2EFC JO10-13201810-26
    3Unitas'59 JO10-231028803
    4Marvilde JO10-13003317-140

    Poulestanden JO10-2 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit JO10-155002361715
    2SBC JO10-154013242812
    3Acht JO10-1540126111512
    4DOSL JO10-1540126141212
    5RKSV Heeze JO10-174033024612
    6DVS JO10-153022310139
    7Unitas'59 JO10-15203261886
    8Taxandria JO10-152031430-166
    9DBS JO10-260241439-252
    10SV Valkenswaard JO10-12011515-101
    11Unitas'59 JO10-250141134-231
    12Oirschot Vooruit JO10-15005732-250
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Eighali-Statty, RayanTeamspeler
    Mark, Lars van derTeamspelerDoelverdediger
    Moosdijk, Bas van deTeamspeler
    Slegers, RileyTeamspeler