• Unitas'59 JO11-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:15Unitas'59 JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-1Sportpark 't Bokt
    12 mei. 10:15Unitas'59 JO11-1 - Nivo Sparta JO11-1Sportpark 't Bokt
    17 mei. 18:30RKVVO JO11-1G - Unitas'59 JO11-1Sportpark Heikant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.WODAN JO11-1 - Unitas'59 JO11-12 - 3
    18 apr.Unitas'59 JO11-1 - VOAB JO11-12 - 4
    21 apr.RKSV Heeze JO11-1 - Unitas'59 JO11-10 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00F2
    Woensdag18:00 - 19:00H2
  • Poulestanden JO11-1 (0262 Onder 11 competitie 9x9 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO11-15401126612
    2RKSV Nuenen JO11-1531123121110
    3Nivo Sparta JO11-163122215710
    4Unitas'59 JO11-1430115699
    5UNA JO11-14301141319
    6WODAN JO11-15203181626
    7RKSV Heeze JO11-15203811-36
    8Zwaluw VFC JO11-14103915-63
    9RKVVO JO11-1G4013614-81
    10DBS JO11-14013625-191

    Poulestanden JO11-1 (0274 Onder 11 competitie 9x9 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO11-1880070106024
    2UNA JO11-1861143172619
    3WODAN JO11-1851241212016
    4RKSV Nuenen JO11-1850343222115
    5RKSV Heeze JO11-1850337191815
    6DBS JO11-182062343-206
    7RKVVO JO11-1G71061130-193
    8SBC JO11-1G81071158-473

    Poulestanden JO11-1 (B9200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO11-13300243219
    2WODAN JO11-132019636
    3RKSV Nuenen JO11-131021012-23
    4Taxandria JO11-13003426-220

    Poulestanden JO11-1 (B9300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOAB JO11-111004223
    2Unitas'59 JO11-1100124-20

    Poulestanden JO11-1 (B9230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO11-111007433
    2SC 't Zand JO11-1G100147-30

    Poulestanden JO11-1 (B9290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO11-111008083
    2OJC ROSMALEN JO11-1100108-80

    Poulestanden JO11-1 (B9220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO11-111005143
    2WODAN JO11-1100115-40
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jochems, PatrickTechnische stafTrainer
    Peeters, RonaldTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boon, RensTeamspeler
    Brunt, VirnoTeamspeler
    Peeters, StijnTeamspeler
    Ramautarsing, NahuelTeamspeler
    Spapens, KayTeamspelerDoelverdediger
    Stinga, DariusTeamspeler