• Unitas'59 JO11-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 10:15Unitas'59 JO11-4 - FC Eindhoven AV JO11-2Sportpark 't Bokt
    17 mei. 18:00Woenselse Boys JO11-4 - Unitas'59 JO11-4Sportpark de Hondsheuvels
    19 mei. 10:30Tongelre JO11-1 - Unitas'59 JO11-4Sportpark Tongelre
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.RPC JO11-3 - Unitas'59 JO11-44 - 4
    14 apr.Unitas'59 JO11-4 - Best Vooruit JO11-44 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00F3
    Woensdag18:00 - 19:00H3
  • Poulestanden JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC JO11-3861145182719
    2EMK JO11-1760158144418
    3Wilhelmina Boys JO11-275022416815
    4Unitas'59 JO11-453111914510
    5FC Eindhoven AV JO11-263121817110
    6Woenselse Boys JO11-45221191458
    7Brabantia JO11-262221317-48
    8Tongelre JO11-162132025-57
    9Braakhuizen JO11-372141936-177
    10Best Vooruit JO11-461141340-274
    11RKSV Nuenen JO11-471061229-173
    12SV Budel JO11-36006929-200

    Poulestanden JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys JO11-211100186196730
    2Best Vooruit JO11-31081155193625
    3Nieuw Woensel JO11-11080253233024
    4Wilhelmina Boys JO11-21171355253022
    5Unitas'59 JO11-41171351361522
    6Oirschot Vooruit JO11-2115154236616
    7Braakhuizen JO11-2114254444014
    8DVS JO11-2103252538-1311
    9SBC JO11-4113171864-4610
    10DBS JO11-4112092159-386
    11RKSV Nuenen JO11-3101182359-364
    12Audacia JO11-2110292071-512
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Govers, MatthewOverige stafTeammanager
    Hollander, Anke denOverige stafTeammanager
    Maas, WilTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Govers, CasTeamspelerDoelverdediger
    Jansen, LucasTeamspeler
    Lucassen, ThomasTeamspeler
    Maas, KoenTeamspeler
    Teodosio Palte, RafaTeamspeler
    Zuidema, JesseTeamspeler