• Unitas'59 JO11-7

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:15Unitas'59 JO11-7 - Woenselse Boys JO11-7Sportpark 't Bokt
    5 mei. 10:00Geldrop JO11-4G - Unitas'59 JO11-7Sportpark De Kievit
    12 mei. 10:15Unitas'59 JO11-7 - Acht JO11-3Sportpark 't Bokt
    19 mei. 10:15EMK JO11-2G - Unitas'59 JO11-7Sportpark Wettenseind
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.DBS JO11-13 - Unitas'59 JO11-72 - 7
    14 apr.Unitas'59 JO11-7 - FC Eindhoven AV JO11-82 - 2
    21 apr.HSE JO11-1 - Unitas'59 JO11-77 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00G4
    Woensdag18:00 - 19:00G4
  • Poulestanden JO11-7 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSE JO11-1540132151712
    2Best Vooruit JO11-6540127111612
    3Woenselse Boys JO11-7540129181112
    4FC Eindhoven AV JO11-843101841410
    5Nieuw Woensel JO11-25302201559
    6Geldrop JO11-4G5302181359
    7SBC JO11-8G72142324-17
    8Acht JO11-34202913-46
    9Unitas'59 JO11-75131161516
    10EMK JO11-2G62042238-166
    11WODAN JO11-55014719-121
    12DBS JO11-1360061349-360

    Poulestanden JO11-7 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys JO11-410100073145930
    2Brabantia JO11-21090161214027
    3SBC JO11-31080239231624
    4Unitas'59 JO11-7106133334-119
    5DBS JO11-6105143034-416
    6WODAN JO11-31151553401316
    7Marvilde JO11-2104063433112
    8SJO VV LBC JO11-2103252942-1311
    9Rood Wit'67/Plus JO11-2G103072848-209
    10SV Budel JO11-582063155-246
    11FC Eindhoven AV JO11-4111191842-244
    12Gestel JO11-2101092366-433
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonkergouw, TwanTechnische stafTrainer
    Verrijt, GracieOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ganesh, JaydenTeamspeler
    Ghani, ZamirTeamspeler
    Szczerba, DominikTeamspeler