• Unitas'59 JO12-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 mei. 10:00sv O.S.S. 1920 JO12-1 - Unitas'59 JO12-1Sportpark De Rusheuvel
    12 mei. 10:15UDI'19/CSU JO12-1 - Unitas'59 JO12-1Sportpark Parkzicht
    15 mei. 18:30Unitas'59 JO12-1 - UNA JO12-1GSportpark 't Bokt
    19 mei. 10:15Unitas'59 JO12-1 - SV TOP JO12-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Unitas'59 JO12-1 - ODC JO12-10 - 4
    14 apr.S.V. Brandevoort JO12-1 - Unitas'59 JO12-13 - 1
    21 apr.Unitas'59 JO12-1 - Gemert JO12-10 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19:00 - 20:15G10
    Donderdag19:00 - 20:15H10
  • Poulestanden JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv O.S.S. 1920 JO12-11181238191925
    2Unitas'59 JO12-11180336201624
    3Brabantia JO12-11171335211422
    4Margriet JO12-11171342301222
    5Maliskamp JO12-1117044536921
    6SV BLC JO12-11153341311018
    7FC Eindhoven AV JO12-1114342328-515
    8Wilhelmina JO12-1103252435-1111
    9SBC JO12-1113261824-611
    10HVCH JO12-1103161827-910
    11Oirschot Vooruit JO12-111047826-184
    12DVS JO12-11110101142-313

    Poulestanden JO12-1 (B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand JO12-1G11003213
    2Unitas'59 JO12-1100123-10

    Poulestanden JO12-1 (B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO12-13300166109
    2UNA JO12-1G320113946
    3SBC JO12-13102510-53
    4Brabantia JO12-13003615-90

    Poulestanden JO12-1 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV TOP JO12-166002791818
    2Brabantia JO12-15311129310
    3UNA JO12-1G43019369
    4ODC JO12-1530215969
    5Gemert JO12-15212161607
    6Margriet JO12-142021012-26
    7S.V. Brandevoort JO12-152031320-76
    8Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-141218715
    9UDI'19/CSU JO12-141127524
    10Unitas'59 JO12-151041118-73
    11Maliskamp JO12-151041426-123
    12sv O.S.S. 1920 JO12-14013614-81
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Matos, JoäoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Poell, RubenTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakr, FadiTeamspeler
    Boom, Robbin van denTeamspeler
    Koken, TimTeamspelerDoelverdediger
    Lankhorst, GuusTeamspeler
    Matos, GiancarloTeamspeler
    Poell, MilanTeamspeler
    Veer, Guy terTeamspeler
    Wetering, Sjoerd van deTeamspeler
    Wijk, Matthijs vanTeamspeler