• Unitas'59 JO12-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 jan. 13:00Someren 1 - Unitas'59 1Sportpark De Potacker
    22 jan. 21:05Unitas'59 VR1 - FC Eindhoven VR1Tempel (De)
    23 jan. 20:00Madese Boys 1 - Unitas'59 1Sportpark De Schietberg
    26 jan. 19:15Unitas'59 2 - Wentersel/D'n Babbel 1Genderbeemd
    26 jan. 20:10Unitas'59 1 - Den Hoek 1Sporthal Meerrijk (De Hangar)
    26 jan. 22:00Unitas'59 3 - Brabantia 6Fontys
    27 jan. 09:00Unitas'59 JO12-1 - Woenselse Boys JO11-1Sportpark 't Bokt
    27 jan. 09:00Unitas'59 JO8-4 - Woenselse Boys JO8-2Sportpark 't Bokt
    27 jan. 09:00Unitas'59 JO8-5 - Rhode JO9-4Sportpark 't Bokt
    27 jan. 09:00Unitas'59 JO8-6 - Spoordonkse Boys JO9-2Sportpark 't Bokt
    27 jan. 09:00Sint Mich. Gestel JO11-4 - Unitas'59 JO11-6Sportpark Zegenwerp
    27 jan. 09:00Woenselse Boys JO9-2 - Unitas'59 JO9-3Sportpark de Hondsheuvels
    27 jan. 09:00Woenselse Boys JO9-1 - Unitas'59 JO9-1Sportpark de Hondsheuvels
    27 jan. 09:00Unitas'59 JO9-5 - Woenselse Boys JO9-3Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:00Zwaluw VFC JO11-1 - Unitas'59 JO11-1Sportpark Bergenshuizen
    27 jan. 10:00Zwaluw VFC JO10-1 - Unitas'59 JO10-1Sportpark Bergenshuizen
    27 jan. 10:00Zwaluw VFC JO10-2 - Unitas'59 JO10-2Sportpark Bergenshuizen
    27 jan. 10:00Den Dungen JO9-1 - Unitas'59 JO9-2Sportpark Jacobskamp
    27 jan. 10:00Den Dungen JO9-2 - Unitas'59 JO9-4Sportpark Jacobskamp
    27 jan. 10:00Den Dungen JO8-1 - Unitas'59 JO8-1Sportpark Jacobskamp
    27 jan. 10:00Den Dungen JO8-2 - Unitas'59 JO8-2Sportpark Jacobskamp
    27 jan. 10:00EMK JO15-1 - Unitas'59 JO15-5Sportpark Wettenseind
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO11-2 - Den Dungen JO11-1Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO11-4 - Den Dungen JO11-3Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO11-5 - Woenselse Boys JO11-3Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO11-7 - Den Dungen JO11-4Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO10-3 - Den Dungen JO11-2Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO10-5 - Woenselse Boys JO11-6Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Unitas'59 JO10-6 - Den Dungen JO11-6Sportpark 't Bokt
    27 jan. 10:15Woenselse Boys JO11-5 - Unitas'59 JO10-4Sportpark de Hondsheuvels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jan.Unitas'59 VR1 - Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR12 - 6
    12 jan.Unitas'59 1 - Brabantia 2 -
    12 jan.Brabantia 11 - Unitas'59 34 - 0
    12 jan.Unitas'59 2 - ZVR 2001/Aqualon Aart van Herk 16 - 8
    13 jan.Unitas'59 JO14-1 - FC Engelen JO14-11 - 4
    15 jan.FCK/De Hommel VR1 - Unitas'59 VR14 - 6
    19 jan.FC Bergeijk 3 - Unitas'59 29 - 4
    19 jan.Unitas'59 1 - ZVV Berghem 10 - 5
    19 jan.Unitas'59 3 - VDC/Oers Gezellig 13 - 3
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19:00 - 20:15B16
    Donderdag19:00 - 20:15F16
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pluijm, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alfrink, ArthurTeamspeler
    Das, AntonTeamspeler
    Pluijm, StijnTeamspeler
    Veld, Pepijn in hetTeamspeler
    Voorn, TomasTeamspeler
    Zwol, Cas vanTeamspeler