• Unitas'59 JO12-5

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 08:45RKSV Nuenen JO9-1 - Unitas'59 JO9-1Sportpark de Oude Landen
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO10-1 - DBS JO10-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO9-5 - WODAN JO9-4Sportpark 't Bokt
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO9-2 - Acht JO9-1Sportpark 't Bokt
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO8-5 - DOSL JO8-3MSportpark 't Bokt
    21 apr. 09:00Unitas'59 JO8-3 - SV Budel JO8-1Sportpark 't Bokt
    21 apr. 10:15Unitas'59 JO11-6 - RKVVO JO11-5Sportpark 't Bokt
    21 apr. 10:15Unitas'59 JO11-4 - FC Eindhoven AV JO11-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 10:15Unitas'59 JO11-5 - Oirschot Vooruit JO11-3Sportpark 't Bokt
    21 apr. 10:15Unitas'59 JO10-4 - RPC JO10-3Sportpark 't Bokt
    21 apr. 10:30SC Everstein JO14-1 - Unitas'59 JO14-5Sportpark sc Everstein
    21 apr. 11:00SVSOS JO12-1G - Unitas'59 JO12-4Sportpark De Stevort
    21 apr. 11:30Unitas'59 JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-1Sportpark 't Bokt
    21 apr. 11:30Unitas'59 JO13-3 - RKSV Nuenen JO13-6Sportpark 't Bokt
    21 apr. 11:30Unitas'59 JO13-5 - Sint Michielsgestel JO13-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 11:30Woenselse Boys JO13-2 - Unitas'59 JO13-6Sportpark de Hondsheuvels
    21 apr. 12:00Geldrop JO15-1 - Unitas'59 JO15-1Sportpark De Kievit
    21 apr. 12:15Marvilde JO12-1 - Unitas'59 JO12-2Sportpark Jongelingsveld
    21 apr. 12:30SV Reeshof JO14-1 - Unitas'59 JO14-3Sportpark Campenhoef
    21 apr. 12:45Unitas'59 JO15-4 - RKSV Nuenen JO15-4Sportpark 't Bokt
    21 apr. 12:45Unitas'59 JO15-3 - Braakhuizen JO15-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 12:45Unitas'59 JO14-4 - Bavel JO14-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 13:00Olympia'18 JO14-1 - Unitas'59 JO14-1Sportpark Pelzer
    21 apr. 13:00Woenselse Boys JO13-1 - Unitas'59 JO13-2Sportpark de Hondsheuvels
    21 apr. 13:15DVS JO15-1 - Unitas'59 JO15-2Sportpark De Aalstervelden
    21 apr. 13:45RKSV Nuenen JO17-4 - Unitas'59 JO17-4Sportpark de Oude Landen
    21 apr. 13:45RKSV Nuenen JO17-3 - Unitas'59 JO17-3Sportpark de Oude Landen
    21 apr. 14:30Unitas'59 JO19-1 - RKSV Heeze JO19-1Sportpark 't Bokt
    21 apr. 14:30Unitas'59 JO19-3 - Woenselse Boys JO19-2Sportpark 't Bokt
    21 apr. 14:30Unitas'59 JO19-2 - Bladella JO19-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:00 - 20:15F14
    Woensdag19:00 - 20:15B14
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie