• Unitas'59 JO13-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 11:45Rhode JO13-1 - Unitas'59 JO13-1Sportpark De Neul
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.Unitas'59 JO13-3 - Best Vooruit JO13-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO13-4 - Best Vooruit JO13-3 -
    20 jan.Unitas'59 JO13-5 - Best Vooruit JO13-5 -
    20 jan.Unitas'59 JO15-4 - Best Vooruit JO15-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO14-2 - WEC JO15-2 -
    20 jan.Unitas'59 JO14-3 - Best Vooruit JO15-3 -
    20 jan.Marvilde JO15-3 - Unitas'59 JO14-5 -
    20 jan.Unitas'59 JO19-3 - Best Vooruit JO19-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO17-4 - Best Vooruit JO17-2 -
    20 jan.Unitas'59 JO17-5 - Best Vooruit JO17-4 -
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19:00 - 20:15G9
    Donderdag19:00 - 20:15H9
  • Poulestanden JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVV-Venlo JO12-11110014693730
    2Wittenhorst JO13-11080231112024
    3NWC JO13-11070333132021
    4S.V. Brandevoort JO13-11070327161121
    5Unitas'59 JO13-1116052112918
    6SV Budel JO13-1105141618-216
    7Scharn JO13-1105051418-415
    8FC Geleen-Zuid JO13-1113171818010
    9SJO Weltania Bekkerveld JO13-1112451223-1110
    10SV Valkenswaard JO13-1112271126-158
    11Bruheze JO13-1102081348-356
    12SHH JO13-1G111281141-305

    Poulestanden JO13-1 (B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO13-111006063
    2Unitas'59 JO13-1100106-60

    Poulestanden JO13-1 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO13-111001013
    2Wilhelmina Boys JO13-1100101-10

    Poulestanden JO13-1 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO13-133008269
    2Unitas'59 JO13-1310256-13
    3Geldrop JO13-1310246-23
    4Emplina JO13-1310247-33
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Kinderen, Niels derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Knippenberg, Bart vanTechnische stafTrainer
    Koolen, DaanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Kortleever, MarkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boerekamp, GijsTeamspelerMiddenvelder
    Grevink, BasTeamspelerVerdediger
    Jegerings, KayTeamspelerAanvaller
    Kortleever, JariTeamspelerAanvaller
    Merkx, SamTeamspelerMiddenvelder
    Peters, MaxTeamspelerAanvaller
    Reichert, BasTeamspelerVerdediger
    Saelman, LoranTeamspelerMiddenvelder
    Schuelders, DaveTeamspelerVerdediger
    Wolters, LarsTeamspelerDoelverdediger