• Unitas'59 JO14-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 13:00Olympia'18 JO14-1 - Unitas'59 JO14-1Sportpark Pelzer
    5 mei. 13:00Oirschot Vooruit JO14-1 - Unitas'59 JO14-1Sportpark Moorland
    16 mei. 19:00TGG JO14-1 - Unitas'59 JO14-1Sportpark De Donken
    21 mei. 19:15Unitas'59 JO14-1 - Brabantia JO14-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:00 - 20:15G11
    Woensdag19:00 - 20:15H11
  • Poulestanden JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Engelen JO14-11192044103429
    2UNA JO14-11190232141827
    3SV Venray JO14-1G1062225121320
    4S.V. Brandevoort JO14-1961233161719
    5Wittenhorst JO14-1104422723416
    6JVC Cuijk JO14-1105142929016
    7ODC JO14-1115152235-1316
    8Emplina JO14-1103252524111
    9Nivo Sparta JO14-192251525-108
    10Unitas'59 JO14-1112181837-197
    11Gemert JO14-1101181435-214
    12UDI'19/CSU JO14-1100191135-241

    Poulestanden JO14-1 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO14-111004133
    2Unitas'59 JO14-1100114-30

    Poulestanden JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO14-133008449
    2Wilhelmina Boys JO14-1320112666
    3Brabantia JO14-13102812-43
    4UNA JO14-1300339-60

    Poulestanden JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TGG JO14-144002662012
    2Venlosche Boys JO14-144001101112
    3Gemert JO14-13300131129
    4Sportclub Irene JO14-14301191099
    5Oirschot Vooruit JO14-142026426
    6UDI'19/CSU JO14-1412157-25
    7Beerse Boys JO14-1411279-24
    8Unitas'59 JO14-1411258-34
    9Brabantia JO14-14103611-53
    10Emplina JO14-24013418-141
    11Olympia'18 JO14-14013321-181
    12HVCH JO14-13003616-100
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, PieterTechnische stafTrainer
    Hiemstra, AlfredTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, BhodiTeamspelerDoelverdediger
    Boom, Jaymie van denTeamspeler
    Gestel, Timo vanTeamspeler
    Heusden, Biko vanTeamspeler
    Hiemstra, DionTeamspeler
    Jong, Fabian deTeamspeler
    Sanders, BartTeamspeler
    Wel, Stijn van derTeamspeler