• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Dommelen, Niels vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Gestel, Wilco vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 12:45Unitas'59 JO15-1 - DVV JO15-1Sportpark 't Bokt
    1 nov. 19:00Wilhelmina Boys JO15-1G - Unitas'59 JO15-1Sportpark Naastenbest
    4 nov. 13:15Gemert JO15-1 - Unitas'59 JO15-1Sportpark Molenbroek
    11 nov. 12:15Nuenen JO15-1 - Unitas'59 JO15-1Sportpark de Oude Landen
    18 nov. 12:45Unitas'59 JO15-1 - Geldrop JO15-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 okt.NEC/FC Oss JO15-2 - Unitas'59 JO15-11 - 0
    14 okt.Unitas'59 JO15-1 - SV Venray JO15-13 - 1
  • Poulestanden JO15-1 (0240 Onder 15 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UNA JO15-1G430110649
    2NEC/FC Oss JO15-243018539
    3DZC '68 JO15-142208358
    4JVC Cuijk JO15-142208628
    5SML JO15-1413011746
    6Unitas'59 JO15-142028536
    7DVV JO15-141214405
    8Geldrop JO15-1411224-24
    9Gemert JO15-141121013-34
    10RKSV Nuenen JO15-14031910-13
    11SV Venray JO15-1410359-43
    12Sportclub Irene JO15-14004617-110

    Poulestanden JO15-1 (B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO15-100000000
    2Wilhelmina Boys JO15-1G00000000

    Poulestanden JO15-1 (B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 JO15-133009099
    2WODAN JO15-13201164126
    3RKSV Nuenen JO15-231021114-33
    4RPC JO15-13003220-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Bax, YouriTeamspeler
    Blummel, JoeriTeamspeler
    Bouma, GinoTeamspeler
    Brink, Sander van denTeamspelerDoelverdediger
    Caarls, RoelTeamspeler
    Ching, BramTeamspeler
    Dongen, Anthony vanTeamspeler
    Farkadi, AminTeamspeler
    Gunay, AbdurahimTeamspeler
    Peeters, LucasTeamspelerDoelverdediger
    Philips, LexTeamspeler
    Ramsoedit, AjayTeamspeler
    Sozer, SevkiTeamspeler
    Taskent, BerkayTeamspeler
    Yarahmadi, MahanTeamspeler