• Unitas'59 JO15-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 12:45Unitas'59 JO15-4 - RKSV Nuenen JO15-4Sportpark 't Bokt
    28 apr. 12:45Unitas'59 JO15-4 - Woenselse Boys JO15-2Sportpark 't Bokt
    5 mei. 12:45Acht JO15-2 - Unitas'59 JO15-4Sportpark De Leeuwenkuil
    12 mei. 13:00EMK JO15-3 - Unitas'59 JO15-4Sportpark Wettenseind
    19 mei. 12:45Unitas'59 JO15-4 - SBC JO15-3Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:00 - 20:15F13
    Woensdag19:00 - 20:15B13
  • Poulestanden JO15-4 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SBC JO15-365102061416
    2Best Vooruit JO15-36420135814
    3Woenselse Boys JO15-2540120101012
    4RKVVO JO15-353112281410
    5RKSV Nuenen JO15-44301185139
    6WODAN JO15-442021012-26
    7Geldrop JO15-4G52031116-56
    8Acht JO15-24112611-54
    9EMK JO15-3410358-33
    10Unitas'59 JO15-45104816-83
    11Hapert JO15-270251033-232
    12DBS JO15-55014720-131

    Poulestanden JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit V JO15-211101044143031
    2Maarheeze JO15-1G1073030111924
    3DOSL JO15-11071222101222
    4SV Budel JO15-2970238132521
    5De Valk JO15-11061353322119
    6DVS JO15-2116052326-318
    7FC Eindhoven AV JO15-2105054547-215
    8RKVVO JO15-3113171935-1610
    9Dommelen JO15-2G113171941-2210
    10RKSV Heeze JO15-2112272234-128
    11Geldrop JO15-31110102541-163
    12Unitas'59 JO15-490091046-360
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linssen, ReneTechnische stafTrainer
    Strijp, Mark vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Linssen, JoëlTeamspeler
    Serce, DerenTeamspeler
    Strijp, Loek vanTeamspeler
    Tartwijk, Mika vanTeamspeler
    Valenberg, Jasper vanTeamspeler