• Unitas'59 JO19-3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 14:30Unitas'59 JO19-3 - Woenselse Boys JO19-2Sportpark 't Bokt
    12 mei. 15:00Geldrop JO19-4 - Unitas'59 JO19-3Sportpark De Kievit
    16 mei. 20:00Unitas'59 JO19-3 - RKSV Nuenen JO19-5Sportpark 't Bokt
    19 mei. 14:30Unitas'59 JO19-3 - FC Eindhoven AV JO19-2Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Unitas'59 JO19-3 - RPC JO19-33 - 3
    18 apr.UNA JO19-4G - Unitas'59 JO19-30 - 6
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag20:15 - 21:45F7
  • Poulestanden JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit V JO19-24301176119
    2Braakhuizen JO19-3430114869
    3FC Eindhoven AV JO19-2430113859
    4Unitas'59 JO19-34220166108
    5WODAN JO19-24211121117
    6Woenselse Boys JO19-242021112-16
    7RPC JO19-34121161425
    8RKSV Nuenen JO19-5311116884
    9DVS JO19-34103615-93
    10Geldrop JO19-44103723-163
    11UNA JO19-4G5005118-170

    Poulestanden JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SBC JO19-21090139102926
    2Brabantia JO19-21080233171624
    3DBS JO19-21070327111621
    4Nieuw Woensel JO19-1960342103218
    5EMK JO19-1950430191115
    6DVS JO19-2105052623315
    7UNA JO19-3104242023-314
    8RKSV Nuenen JO19-5102261838-208
    9WODAN JO19-292161629-137
    10Unitas'59 JO19-3102171938-197
    11RKSV Nuenen JO19-49009759-520
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kiliaan, EdwinTechnische stafTrainer
    Spoelstra, RobTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Anrochte, JopTeamspeler
    Laar, Robin v.d.Teamspeler
    Lathouwers, StanTeamspeler
    Methorst, WesleyTeamspeler
    Neve, ThomasTeamspeler
    Ruijten, GlennTeamspeler
    Spoelstra, JorgTeamspeler