• Unitas'59 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. 20:00Madese Boys 1 - Unitas'59 1Sportpark De Schietberg
    28 jan. 14:30Unitas'59 1 - DVG 1Sportpark 't Bokt
    4 feb. 14:30Reusel Sport/CoTrans 1 - Unitas'59 1Sportpark Den Hoek
    18 feb. 14:30Unitas'59 1 - Hilvaria 1Sportpark 't Bokt
  • Trainingsschema

    Dag TijdVeld Kleedkamer
    Dinsdag20:15 - 21:45H4
    Donderdag20:15 - 21:45H4
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.Unitas'59 JO13-3 - Best Vooruit JO13-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO13-4 - Best Vooruit JO13-3 -
    20 jan.Unitas'59 JO13-5 - Best Vooruit JO13-5 -
    20 jan.Unitas'59 JO15-4 - Best Vooruit JO15-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO14-2 - WEC JO15-2 -
    20 jan.Unitas'59 JO14-3 - Best Vooruit JO15-3 -
    20 jan.Marvilde JO15-3 - Unitas'59 JO14-5 -
    20 jan.Unitas'59 JO19-3 - Best Vooruit JO19-4 -
    20 jan.Unitas'59 JO17-4 - Best Vooruit JO17-2 -
    20 jan.Unitas'59 JO17-5 - Best Vooruit JO17-4 -
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Heijden, Koen van derTechnische stafTrainer/coach
    Heijden, Willy van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Laus, TimMedische stafVerzorger
    Melssen, LeonTechnische stafStandaard functie
    Saber, OussamaOverige stafTeammanager
    Timmers, ArnoOverige stafTeammanager
    Versteegen, LucaTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria 110100051143730
    2Braakhuizen 11070324141021
    3Reusel Sport/CoTrans 11061328151319
    4Bladella 196031861218
    5SV Valkenswaard 1106043026418
    6PSV 1105141617-116
    7Hapert 1115151520-516
    8DVG 1105051624-815
    9Dommelen 1115061720-315
    10Unitas'59 1104151814413
    11DBS 1113081526-119
    12Nieuw Woensel 1113081947-289
    13BES 192161728-117
    14Spoordonkse Boys 1101181326-134

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 1321012487
    2OJC ROSMALEN 232108267
    3Wilhelmina 13102310-73
    4SV BLC 13003310-70

    Poulestanden 1 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Madese Boys 100000000
    2Unitas'59 100000000

    Poulestanden 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 111002113
    2Helvoirt 1100112-10

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 111001013
    2Acht 1100101-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bartels, MarkTeamspeler
    Dekkers, JohnTeamspeler
    Diks, RemcoTeamspeler
    Dingenen, Jeffrey vanTeamspeler
    Heijmans, SjoerdTeamspeler
    Hermans, MarkTeamspeler
    Hermans, RichardTeamspeler
    Niekoop, VirgilTeamspeler
    Pennings, KamielTeamspelerDoelverdediger
    Sadat, NawidTeamspeler
    Timmers, RobinTeamspeler
    Vissers, RuudTeamspeler