• VR2 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boidin, AnneTechnische stafTrainer
    Broek, Hans van denTechnische stafTrainer
    Erp, Giel vanOverige stafTeammanager
    Jansen, HermanTechnische stafTrainer
    Jansen, RobinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 12:00Unitas'59 VR2 - SV Valkenswaard VR2Sportpark 't Bokt
    12 nov. 09:45WODAN VR1 - Unitas'59 VR2Sportpark Eindhoven Noord
    19 nov. 12:00Unitas'59 VR2 - UNA VR1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 okt.Unitas'59 VR2 - Pusphaira VR21 - 0
    15 okt.RKGSV VR1 - Unitas'59 VR28 - 2
  • Poulestanden VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys VR13300255209
    2Nederwetten VR1320114686
    3SBC VR1310268-23
    4Unitas'59 VR23003228-260

    Poulestanden VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Acht VR1430113679
    2WODAN VR1321013587
    3Nieuw Woensel VR132109457
    4Maarheeze VR1321010647
    5Pusphaira VR2421110917
    6UNA VR1420211836
    7RKGSV VR1210110643
    8Rood Wit V VR121019633
    9Unitas'59 VR24103619-133
    10SV Valkenswaard VR23003314-110
    11Nederwetten VR24004213-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakers, HesterTeamspeler
    Bartsen, CelesteTeamspeler
    Bathi, NoraTeamspeler
    Berg, Joelle van denTeamspeler
    Bertens, SilvanaTeamspeler
    Cox, DionneTeamspeler
    Erp, Eline vanTeamspeler
    Glazenborg, DionneTeamspeler
    Jansen, TessaTeamspeler
    Kempen, Mirte vanTeamspeler
    Leusden, Jady vanTeamspeler
    Ruijten, EvyTeamspeler
    Ven, Ann van deTeamspeler
    Vierhout, EllisTeamspeler
    Vorle, IrisTeamspeler