• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 JO11-3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:45Marvilde JO10-1 - JO10-2Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 10:00JO11-1 - Rhode JO11-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 10:15WODAN JO11-3 - JO11-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 11:15JO13-1 - UNA JO13-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30JO15-1 - UNA JO15-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30ODC JO12-1/2 - JO13-6Sportpark Molenwijk
    19 jan. 12:30Marvilde JO15-1 - JO15-3Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 13:00UDI'19 JO17-2 - JO17-2Sportpark Parkzicht
    19 jan. 13:00WODAN JO15-2 - JO15-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 14:00Marvilde JO17-1 - JO17-4Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 14:45JO19-1 - Oranje-Wit JO19-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 15:00UNA JO17-1 - JO17-1Sportpark Zeelst
    26 jan. 08:45JO9-6 - SCG'18 JO9-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45JO9-1 - Rhode JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45JO9-4 - Woenselse Boys JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45JO8-5 - Woenselse Boys JO8-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45JO8-4 - Oirschot V. JO8-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 09:00Oirschot V. JO9-1 - JO9-2Sportpark Moorland
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-3 - JO11-4Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-4 - JO11-5Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO10-3 - JO10-6Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO9-2 - JO9-7Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO8-1 - JO8-2Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:45Woenselse Boys JO9-2 - JO9-8Sportpark de Hondsheuvels
    26 jan. 10:00JO11-2 - EFC JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00JO11-3 - SCG'18 JO11-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00JO10-4 - SCG'18 JO10-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00NWC JO11-1 - JO11-1Sportpark 't Root
    26 jan. 10:00JO10-3 - Woenselse Boys JO10-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00JO10-5 - UDI'19 JO10-6Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Brabantia 2 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:00 - 19:00H4
    Woensdag18:00 - 19:00F4
  • Poulestanden SV Unitas'59 JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO11-2990063115227
    2Acht JO11-2980148173124
    3SBC JO11-2G96034542318
    4Taxandria JO11-285032324-115
    5RPC JO11-494053334-112
    6WODAN JO11-393062435-119
    7Gestel JO11-193062441-179
    8Wilhelmina Boys JO11-2G82062340-176
    9JO11-392072738-116
    10DBS JO11-392072654-286

    Poulestanden SV Unitas'59 JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO11-33201198116
    2Den Dungen JO11-2320113676
    3JO11-33201151146
    4Braakhuizen JO11-23003325-220
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Harold vanOverige stafTeammanager
    Nagtzaam, MarcoOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baumann, JoeyTeamspeler
    Dijk, Lars vanTeamspelerDoelverdediger
    Driessens, MichielTeamspeler
    Gessel, Ryan vanTeamspeler
    Merks, TijnTeamspeler
    Nagtzaam, NiekTeamspeler
    Tiftikci, Alp ErenTeamspeler
    Vereijssen, SemTeamspeler