• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 JO12-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:45Marvilde JO10-1 - SV Unitas'59 JO10-2Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-1 - Rhode JO11-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 10:15WODAN JO11-3 - SV Unitas'59 JO11-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 11:15SV Unitas'59 JO13-1 - UNA JO13-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30SV Unitas'59 JO15-1 - UNA JO15-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30ODC JO12-1/2 - Unitas'59 JO13 2007-1Sportpark Molenwijk
    19 jan. 12:30Marvilde JO15-1 - SV Unitas'59 JO15-3Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 13:00UDI'19 JO17-2 - SV Unitas'59 JO17-2Sportpark Parkzicht
    19 jan. 13:00WODAN JO15-2 - SV Unitas'59 JO15-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 14:00Marvilde JO17-1 - SV Unitas'59 JO17-4Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 14:45SV Unitas'59 JO19-1 - Oranje-Wit JO19-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 15:00UNA JO17-1 - SV Unitas'59 JO17-1Sportpark Zeelst
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-6 - SCG'18 JO9-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-1 - Rhode JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-4 - Woenselse Boys JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO8-5 - Woenselse Boys JO8-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO8-4 - Oirschot V. JO8-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 09:00Oirschot V. JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-2Sportpark Moorland
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-3 - SV Unitas'59 JO11-4Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-4 - SV Unitas'59 JO11-5Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO10-3 - SV Unitas'59 JO10-6Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO9-2 - SV Unitas'59 JO9-7Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO8-1 - SV Unitas'59 JO8-2Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:45Woenselse Boys JO9-2 - SV Unitas'59 JO9-8Sportpark de Hondsheuvels
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-2 - EFC JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-3 - SCG'18 JO11-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-4 - SCG'18 JO10-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00NWC JO11-1 - SV Unitas'59 JO11-1Sportpark 't Root
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-3 - Woenselse Boys JO10-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-5 - UDI'19 JO10-6Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Brabantia 2 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19:00 - 20:15H12
    Donderdag18:00 - 19:00B8
  • Poulestanden SV Unitas'59 JO12-4 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys JO12-411100156272930
    2SBC JO12-41190270106027
    3RKSV Nuenen JO12-31190266174927
    4Best Vooruit JO12-5117135348522
    5Brabantia JO12-41070370333721
    6RPC JO12-3114164742513
    7JO12-4114164657-1113
    8DBS JO12-5103253141-1011
    9Geldrop JO12-4113174150-910
    10WODAN JO12-21130833102-699
    11Bergeijk JO12-2112182361-387
    12FC Eindhoven AV JO12-5M1101102775-481

    Poulestanden SV Unitas'59 JO12-4 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SBC JO12-5G321011747
    2JO12-43201177106
    3Best Vooruit JO12-431021014-43
    4WODAN JO12-23012515-101
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Idrissi, Bilal elTeamspeler
    Kuperus, BerndTeamspeler
    Kuperus, MichaTeamspeler
    Szczerba, DominikTeamspelerDoelverdediger
    Verrijt, JoeyTeamspeler
    Vleuten, Sam van derTeamspeler
    Wagemakers, RobinTeamspeler
    Waissi, GhaledTeamspeler
    Yildiz, EmreTeamspeler