• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 JO13-5

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:45Marvilde JO10-1 - SV Unitas'59 JO10-2Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-1 - Rhode JO11-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 10:15WODAN JO11-3 - SV Unitas'59 JO11-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 11:15SV Unitas'59 JO13-1 - UNA JO13-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30SV Unitas'59 JO15-1 - UNA JO15-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 12:30ODC JO12-1/2 - Unitas'59 JO13 2007-1Sportpark Molenwijk
    19 jan. 12:30Marvilde JO15-1 - SV Unitas'59 JO15-3Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 13:00UDI'19 JO17-2 - SV Unitas'59 JO17-2Sportpark Parkzicht
    19 jan. 13:00WODAN JO15-2 - SV Unitas'59 JO15-4Sportpark Eindhoven Noord
    19 jan. 14:00Marvilde JO17-1 - SV Unitas'59 JO17-4Sportpark Jongelingsveld
    19 jan. 14:45SV Unitas'59 JO19-1 - Oranje-Wit JO19-1Sportpark 't Bokt
    19 jan. 15:00UNA JO17-1 - SV Unitas'59 JO17-1Sportpark Zeelst
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-6 - SCG'18 JO9-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-1 - Rhode JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO9-4 - Woenselse Boys JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO8-5 - Woenselse Boys JO8-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 08:45SV Unitas'59 JO8-4 - Oirschot V. JO8-3Sportpark 't Bokt
    26 jan. 09:00Oirschot V. JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-2Sportpark Moorland
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-3 - SV Unitas'59 JO11-4Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO11-4 - SV Unitas'59 JO11-5Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00SCG'18 JO10-3 - SV Unitas'59 JO10-6Sportpark Zegenwerp
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO9-2 - SV Unitas'59 JO9-7Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:00Braakhuizen JO8-1 - SV Unitas'59 JO8-2Sportpark De Kievit
    26 jan. 09:45Woenselse Boys JO9-2 - SV Unitas'59 JO9-8Sportpark de Hondsheuvels
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-2 - EFC JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO11-3 - SCG'18 JO11-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-4 - SCG'18 JO10-2Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00NWC JO11-1 - SV Unitas'59 JO11-1Sportpark 't Root
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-3 - Woenselse Boys JO10-1Sportpark 't Bokt
    26 jan. 10:00SV Unitas'59 JO10-5 - UDI'19 JO10-6Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Brabantia 2 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19:00 - 20:15B16
    Donderdag19:00 - 20:15G16
  • Poulestanden SV Unitas'59 JO13-5 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit V JO13-21110017857330
    2DVS JO13-2118215765126
    3Beerse Boys JO13-2G1181248163225
    4JO13-51170437201721
    5UNA JO13-3G117042831-321
    6Oirschot Vooruit JO13-21161441132819
    7DBS JO13-41160534211318
    8Marvilde JO13-3116053122918
    9ST Vessem/DEES JO13-2112181469-557
    10Bladella JO13-4112091451-376
    11Wilhelmina Boys JO13-41110101369-563
    12Reusel Sport/CoTrans JO13-4110110779-721

    Poulestanden SV Unitas'59 JO13-5 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOAB JO13-43300133109
    2Reusel Sport/CoTrans JO13-331116514
    3Bladella JO13-33102510-53
    4JO13-53012410-61
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bell, JohnOverige stafTeammanager
    Heesakkers, EricTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Anwari, SahelTeamspeler
    Bell, MirteTeamspeler
    Boedhoe, AjitTeamspeler
    Chenti, YassineTeamspeler
    Dongen, Sven vanTeamspeler
    Gastel, Milan vanTeamspeler
    Groot, Max deTeamspelerDoelverdediger
    Heesakkers, TomTeamspeler
    Huijgens, KynanTeamspeler
    Hurk, Roman van denTeamspeler
    Staps, GuusTeamspeler
    Toprak, SidarTeamspeler