• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 JO19-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 15:15s.v. Laar JO19-1 - Unitas'59 JO19-1Sportpark Laarderveld
    24 nov. 14:45Unitas'59 JO19-1 - Dommelen JO19-1Sportpark 't Bokt
    1 dec. 15:00Venlosche Boys JO19-1 - Unitas'59 JO19-1Sportpark Alde Wielerbaan
    8 dec. 14:45Unitas'59 JO19-1 - Wittenhorst JO19-1Sportpark 't Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.JO19-1 - Best Vooruit JO19-11 - 2
    10 nov.JO19-1 - FC Hoensbroek JO19-11 - 1
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag20:15 - 21:45G4
    Woensdag20:15 - 21:45H1
    Donderdag (per 2 weken afwisselend met JO17-1)19:00 - 20:15B11
  • Poulestanden Unitas'59 JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wittenhorst JO19-176013092118
    2Dommelen JO19-176012361718
    3Best Vooruit JO19-176012191218
    4Unitas'59 JO19-174212051514
    5s.v. Laar JO19-174031814412
    6Scharn JO19-173131612410
    7RKVVO JO19-173131519-410
    8Venlosche Boys JO19-17214715-87
    9Mierlo Hout JO19-17205915-66
    10FC Hoensbroek JO19-17124719-125
    11MMC Weert JO19-171151138-274
    12RKSV Heeze JO19-17007622-160

    Poulestanden Unitas'59 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO19-13300140149
    2Unitas'59 JO19-131119364
    3WODAN JO19-1311189-14
    4FC Eindhoven AV JO19-13003120-190
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Bax, MaikelTechnische stafTrainer
    Kemper, RuudOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aabakrimi, WalidTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Donkelaar, Mirko vanTeamspelerDoelverdediger
    Franse, MarijnTeamspeler
    Groot, Job deTeamspeler
    Huybers, QuintenTeamspeler
    Sevil, BoazTeamspeler
    Voll, Geoffrey JozefTeamspeler