• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 JO19-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:15Unitas'59 JO19-2 - SV Budel JO19-1Sportpark 't Bokt
    24 nov. 15:00Rood Wit V JO19-1 - Unitas'59 JO19-2Sportpark De Korze
    1 dec. 14:15Unitas'59 JO19-2 - DBS JO19-1Sportpark 't Bokt
    8 dec. 15:00SV Valkenswaard JO19-1 - Unitas'59 JO19-2Sportpark Den Dries
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Bergeijk JO19-1 - JO19-26 - 2
    10 nov.UNA JO19-2 - JO19-25 - 1
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag20:15 - 21:45H3
    Woensdag20:15 - 21:45G3
  • Poulestanden Unitas'59 JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC JO19-177002952421
    2SV Budel JO19-175112491516
    3Reusel Sport/CoTrans JO19-175022013715
    4DVS JO19-174122516913
    5DBS JO19-173222217511
    6Bergeijk JO19-173131714310
    7SV Valkenswaard JO19-173132321210
    8UNA JO19-273131818010
    9Rood Wit V JO19-172231416-28
    10FC Eindhoven AV JO19-171061428-143
    11De Valk JO19-17025727-202
    12JO19-27016938-291

    Poulestanden Unitas'59 JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO19-1220015696
    2De Valk JO19-1210111923
    3JO19-22002819-110
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beks, PeterOverige stafTeammanager
    Gevers, GuusTechnische stafTrainer
    Kiliaan, EdwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Koolen, WillemTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barmou, SamirTeamspeler
    Bernadina, GabrielTeamspeler
    Jochems, JoshuaTeamspeler
    Koolen, DaanTeamspeler
    Kuil, JelleTeamspeler
    Segers, GianiTeamspeler
    Smits, MennoTeamspeler
    Thiam, HamathTeamspeler
    Wasser, MaartenTeamspeler