• JO6-1 Veld Algemeen/Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chkhaidze, NikaTechnische stafTrainer
    Linssen, EdwinTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Zaterdag 9:00 F 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mei. 18:30Braakhuizen JO11-3 - Unitas'59 JO11-4Sportpark De Kievit
    23 mei. 18:30EMK JO13-1G - Unitas'59 JO13-2Sportpark Wettenseind
    23 mei. 18:30Unitas'59 JO15-3 - Geldrop JO15-2Sportpark 't Bokt
    23 mei. 19:00SJO VV LBC JO17-1 - Unitas'59 JO17-5Sportpark LSV
    23 mei. 19:00Taxandria JO11-1 - Unitas'59 JO11-2Sportpark De Gemullehoeken
    23 mei. 19:00Oirschot Vooruit JO19-3 - Unitas'59 JO19-4Sportpark Moorland
    23 mei. 19:00FC Eindhoven AV JO15-1 - Unitas'59 JO15-2Sportpark Genneperparken
    23 mei. 19:00Unitas'59 JO14-1 - Emplina JO14-2Sportpark 't Bokt
    24 mei. 18:00Woenselse Boys JO11-4 - Unitas'59 JO11-4Sportpark de Hondsheuvels
    24 mei. 18:30Oirschot Vooruit JO13-2 - Unitas'59 JO13-4Sportpark Moorland
    24 mei. 19:15De Weebosch JO12-1 - Unitas'59 JO12-3Sportpark 't Voortje
    24 mei. 19:30Unitas'59 9 - Hapert 6Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Waalre JO8-2 - Unitas'59 JO8-3Sportpark Hoeveland
    26 mei. 09:00DBS JO7-5 - Unitas'59 JO7-1Sportpark Meerhoven
    26 mei. 09:00RPC J07-5/6 - Unitas'59 JO7-2Sportpark Aalsterweg
    26 mei. 09:00Geldrop JO9-7G - Unitas'59 JO9-5Sportpark De Kievit
    26 mei. 09:00OJC ROSMALEN JO9-3 - Unitas'59 JO9-2Sportpark De Groote Wielen
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-6 - Best Vooruit JO8-5Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-2 - Boxtel JO8-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO7-3 - RPC JO7-3/4Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO9-4 - DBS JO9-3Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-1 - Wilhelmina Boys JO8-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO9-1 - RPC JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:15Reusel Sport/CoTrans JO9-3 - Unitas'59 JO9-3Sportpark Den Hoek
    26 mei. 09:15Brabantia JO10-4 - Unitas'59 JO10-5Sportpark Strijp
    26 mei. 09:30SV BLC JO12-3 - Unitas'59 JO12-5Sportpark De Meerendonk
    26 mei. 09:45RKSV Nuenen JO10-5 - Unitas'59 JO10-6Sportpark de Oude Landen
    26 mei. 10:15Best Vooruit JO10-1 - Unitas'59 JO10-2Sportpark De Leemkuilen
    26 mei. 10:15Best Vooruit JO8-4 - Unitas'59 JO8-5Sportpark De Leemkuilen
    26 mei. 10:15SBC JO10-1 - Unitas'59 JO10-1Sportpark Schuttersheide
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arnouki, Bilal elTeamspeler
    Linssen, NoahTeamspeler
    Ven, Xavi van deTeamspeler
    Westerhof, ConnerTeamspeler