• JO6-3 Veld Algemeen/Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Winne, Dairon deTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 09:00Waalre JO8-2 - Unitas'59 JO8-3Sportpark Hoeveland
    26 mei. 09:00DBS JO7-5 - Unitas'59 JO7-1Sportpark Meerhoven
    26 mei. 09:00RPC J07-5/6 - Unitas'59 JO7-2Sportpark Aalsterweg
    26 mei. 09:00Geldrop JO9-7G - Unitas'59 JO9-5Sportpark De Kievit
    26 mei. 09:00OJC ROSMALEN JO9-3 - Unitas'59 JO9-2Sportpark De Groote Wielen
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-6 - Best Vooruit JO8-5Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-2 - Boxtel JO8-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO7-3 - RPC JO7-3/4Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO9-4 - DBS JO9-3Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO8-1 - Wilhelmina Boys JO8-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:00Unitas'59 JO9-1 - RPC JO9-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 09:15Reusel Sport/CoTrans JO9-3 - Unitas'59 JO9-3Sportpark Den Hoek
    26 mei. 09:15Brabantia JO10-4 - Unitas'59 JO10-5Sportpark Strijp
    26 mei. 09:30SV BLC JO12-3 - Unitas'59 JO12-5Sportpark De Meerendonk
    26 mei. 09:45RKSV Nuenen JO10-5 - Unitas'59 JO10-6Sportpark de Oude Landen
    26 mei. 10:15Best Vooruit JO10-1 - Unitas'59 JO10-2Sportpark De Leemkuilen
    26 mei. 10:15Best Vooruit JO8-4 - Unitas'59 JO8-5Sportpark De Leemkuilen
    26 mei. 10:15SBC JO10-1 - Unitas'59 JO10-1Sportpark Schuttersheide
    26 mei. 10:15WODAN JO11-4 - Unitas'59 JO11-6Sportpark Eindhoven Noord
    26 mei. 10:15Best Vooruit JO8-3 - Unitas'59 JO8-4Sportpark De Leemkuilen
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-7 - Best Vooruit JO11-6Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-4 - SV Budel JO11-3Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-3 - Nieuw Woensel JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-2 - Nevelo JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-1 - RKSV Nuenen JO11-1Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:15Unitas'59 JO11-5 - Brabantia JO11-3Sportpark 't Bokt
    26 mei. 10:30RKVVO JO10-1 - Unitas'59 JO10-3Sportpark Heikant
    26 mei. 10:30Maarheeze JO10-1 - Unitas'59 JO10-4Sportpark De Romrijten
    26 mei. 10:30Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-1 - Unitas'59 JO12-1Sportpark Ekkerzicht
    26 mei. 11:15ODC JO13-4 - Unitas'59 JO13-5Sportpark Wagenaars
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler