• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusDetails
    31 aug. 19:15Unitas'59 Z3Honderd%/Veldsink Adviesgroep 1Te spelen
    31 aug. 20:00EMK 1Unitas'59 Z4Te spelen
    31 aug. 20:10Unitas'59 Z2DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 2Te spelen
    31 aug. 20:10Unitas'59 6Tongelre 1Te spelen
    31 aug. 22:00Unitas'59 Z5RISC 2Te spelen
    1 sep. 08:30ODC JO12-5Unitas'59 JO12-5Te spelen
    1 sep. 08:30Woenselse Boys JO9-2Unitas'59 JO9-4Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO9-5Maliskamp JO9-3Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO9-3EMK JO9-2Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO9-8SBC JO9-7Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO8-1Geldrop JO8-1Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO9-1Best Vooruit JO9-1Te spelen
    1 sep. 09:00Unitas'59 JO9-2Wilhelmina Boys JO9-1Te spelen
    1 sep. 09:00RPC JO8-1Unitas'59 JO8-2Te spelen
    1 sep. 09:00Acht JO8-1Unitas'59 JO8-3Te spelen
    1 sep. 09:00SBC JO8-2Unitas'59 JO8-4Te spelen
    1 sep. 09:00SJO Juventud JO8-1Unitas'59 JO8-5Te spelen
    1 sep. 09:15EMK JO9-3Unitas'59 JO9-7Te spelen
    1 sep. 09:30Bladella JO11-5Unitas'59 JO11-5Te spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO13-6Den Dungen JO13-1Te spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO11-1Acht JO11-1Te spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO11-4CHC JO11-1Te spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO10-2SBC JO10-1Te spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO10-4SBC JO10-4GTe spelen
    1 sep. 10:00Unitas'59 JO10-3RKSV Nuenen JO10-2Te spelen
    1 sep. 10:00Braakhuizen JO11-2Unitas'59 JO11-3Te spelen
    1 sep. 10:00Acht JO10-1Unitas'59 JO10-1Te spelen
    1 sep. 10:00Wilhelmina Boys JO9-3Unitas'59 JO9-6Te spelen
    1 sep. 10:15BMC JO11-1Unitas'59 JO11-2Te spelen
    1 sep. 10:15SBC JO10-6GUnitas'59 JO10-6Te spelen
    1 sep. 10:15WODAN JO10-5Unitas'59 JO10-5Te spelen
    1 sep. 11:00Bladella JO13-3Unitas'59 JO13-5Te spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO13-3Helvoirt JO13-3GTe spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO13-4Wilhelmina Boys JO13-4Te spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO13-2ODC JO13-2Te spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO12-4Best Vooruit JO12-4Te spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO12-2SBC JO12-2GTe spelen
    1 sep. 11:15Unitas'59 JO12-3Wilhelmina Boys JO12-1Te spelen
    1 sep. 11:30Geldrop JO13-1Unitas'59 JO13-1Te spelen
    1 sep. 11:45SBC JO12-3Unitas'59 JO12-1Te spelen
    1 sep. 12:15FC Eindhoven AV JO14-4Unitas'59 JO14-4Te spelen
    1 sep. 12:30Unitas'59 JO14-3RKSV Nuenen JO14-1Te spelen
    1 sep. 12:30Unitas'59 JO15-4EMK JO15-2GTe spelen
    1 sep. 12:30Unitas'59 JO15-2RKSV Nuenen JO15-2Te spelen
    1 sep. 12:30Unitas'59 JO14-5Oirschot Vooruit JO14-2Te spelen
    1 sep. 12:30Unitas'59 JO15-5Nieuw Woensel JO15-2Te spelen
    1 sep. 12:45Audacia JO15-1Unitas'59 JO15-3Te spelen
    1 sep. 12:45Braakhuizen JO17-1Unitas'59 JO17-1Te spelen
    1 sep. 12:45EFC JO15-1Unitas'59 JO15-1Te spelen
    1 sep. 13:00Zwaluw VFC JO15-7Unitas'59 JO15-6Te spelen
    1 sep. 13:15SBC JO14-1Unitas'59 JO14-1Te spelen
    1 sep. 13:15SBC JO14-2Unitas'59 JO14-2Te spelen
    1 sep. 13:30Nieuw Woensel JO19-1Unitas'59 JO19-3Te spelen
    1 sep. 14:30Woenselse Boys JO17-1Unitas'59 JO17-3Te spelen
    1 sep. 14:45Unitas'59 JO19-1FC Eindhoven AV JO19-1Te spelen
    1 sep. 14:45Unitas'59 JO19-2Brabantia JO19-1Te spelen
    1 sep. 14:45Unitas'59 JO17-4Geldrop JO17-3Te spelen
    1 sep. 14:45Unitas'59 JO17-6Nieuw Woensel JO17-1Te spelen
    1 sep. 15:15SBC JO17-1Unitas'59 JO17-2Te spelen
    1 sep. 15:15SBC JO17-3Unitas'59 JO17-5Te spelen
    1 sep. 15:15SBC JO17-5Unitas'59 JO17-8Te spelen
    1 sep. 16:30Unitas'59 JO17-7SBC JO17-4Te spelen
    2 sep. 10:00Unitas'59 13Nieuw Woensel 8Te spelen
    2 sep. 10:00Unitas'59 VR1RPC VR1Te spelen
    2 sep. 10:00RKSV Nuenen 10Unitas'59 12Te spelen
    2 sep. 11:00WODAN 9Unitas'59 6Te spelen
    2 sep. 12:00Unitas'59 7EMK 5Te spelen
    2 sep. 12:00Unitas'59 11Best Vooruit 10Te spelen
    2 sep. 12:00Unitas'59 9SBC 8Te spelen
    2 sep. 12:00Unitas'59 2EMK 2Te spelen
    2 sep. 12:00Nieuw Woensel 6Unitas'59 8Te spelen
    2 sep. 12:00Nieuw Woensel 9Unitas'59 10Te spelen
    2 sep. 12:00FC Eindhoven AV 2Unitas'59 3Te spelen
    2 sep. 12:00Woenselse Boys 3Unitas'59 4Te spelen
    2 sep. 14:30Woenselse Boys 1Unitas'59 1Te spelen
    2 sep. 14:30Woenselse Boys 4Unitas'59 5Te spelen