• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Trainingsschema Seizoen 2018 - 2019 Vanaf 3 September 2018

    Veldindeling

  • TRAININGEN SENIOREN

    TeamDagTijdVeldKleedkamer
    S1Dinsdag20:15 - 21:45H4
    S1Donderdag20:15 - 21:45H4
    S2Dinsdag20:15 - 21:45H3
    S2Donderdag20:15 - 21:45H3
    S3Donderdag20:15 - 21:45F1
    S4Vrijdag19:00 - 20:30F5
    S5Dinsdag20:15 - 21:45G5
    S6Donderdag20:15 - 21:45B5
    S7Dinsdag20:15 - 21:45G1
    S8Donderdag20:15 - 21:45B6
    S9Donderdag20:15 - 21:45F2
    S10Dinsdag20:15 - 21:45F6
    S11Dinsdag20:15 - 21:45B7
    S12Dinsdag20:15 - 21:45B8
    S13Donderdag20:15 - 21:45G6
    B.B.Dinsdag20:15 - 21:45F2
    VR1Donderdag20:15 - 21:45G7
  • TRAININGEN PUPILLEN

    TeamDagTijdVeldKleedkamer
    JO13-1Maandag18:00 - 19:00B5
    JO13-1Dinsdag19:00 - 20:15G9
    JO13-1Donderdag19:00 - 20:15H9
    JO13-2Dinsdag19:00 - 20:15B15
    JO13-2Donderdag19:00 - 20:15F13
    JO13-3Dinsdag19:00 - 20:15F13
    JO13-3Donderdag19:00 - 20:15F13
    JO13-4Dinsdag19:00 - 20:15F14
    JO13-4Donderdag19:00 - 20:15B14
    JO13-5Dinsdag19:00 - 20:15B16
    JO13-5Donderdag19:00 - 20:15F14
    JO13-6Maandag18:00 - 19:00B6
    JO13-6Dinsdag19:00 - 20:15G10
    JO13-6Donderdag19:00 - 20:15H10
    JO12-1Dinsdag19:00 - 20:15H11
    JO12-1Donderdag19:00 - 20:15G15
    JO12-2Dinsdag19:00 - 20:15H11
    JO12-2Donderdag19:00 - 20:15G15
    JO12-3Dinsdag19:00 - 20:15H11
    JO12-3Donderdag19:00 - 20:15G15
    JO12-4Dinsdag19:00 - 20:15H12
    JO12-4Donderdag19:00 - 20:15G16
    JO12-5Dinsdag19:00 - 20:15H12
    JO12-5Donderdag19:00 - 20:15G16
    JO11-1Maandag18:00 - 19:00H3
    JO11-1Woensdag18:00 - 19:00F3
    JO11-2Maandag18:00 - 19:00H3
    JO11-2Woensdag18:00 - 19:00F3
    JO11-3Maandag18:00 - 19:00H3
    JO11-3Woensdag18:00 - 19:00F3
    JO11-4Maandag18:00 - 19:00G4
    JO11-4Woensdag18:00 - 19:00F4
    JO11-5Maandag18:00 - 19:00H4
    JO11-5Woensdag18:00 - 19:00F4
    JO10-1Maandag18:00 - 19:00F1
    JO10-1Woensdag18:00 - 19:00H1
    JO10-2Maandag18:00 - 19:00F1
    JO10-2Woensdag18:00 - 19:00H1
    JO10-3Maandag18:00 - 19:00F1
    JO10-3Woensdag18:00 - 19:00H1
    JO10-4Maandag18:00 - 19:00F2
    JO10-4Woensdag18:00 - 19:00H2
    JO10-5Maandag18:00 - 19:00F2
    JO10-5Woensdag18:00 - 19:00H2
    JO10-6Maandag18:00 - 19:00F2
    JO10-6Woensdag18:00 - 19:00H2
    JO9-1Dinsdag18:00 - 19:00F3
    JO9-1Donderdag18:00 - 19:00H3
    JO9-2Dinsdag18:00 - 19:00F3
    JO9-2Donderdag18:00 - 19:00H3
    JO9-3Dinsdag18:00 - 19:00F4
    JO9-3Donderdag18:00 - 19:00H4
    JO9-4Dinsdag18:00 - 19:00F4
    JO9-4Donderdag18:00 - 19:00H4
    JO9-5Dinsdag18:00 - 19:00F4
    JO9-5Donderdag18:00 - 19:00H4
    JO9-6Dinsdag18:00 - 19:00G6
    JO9-6Donderdag18:00 - 19:00F2
    JO9-7Dinsdag18:00 - 19:00G6
    JO9-7Donderdag18:00 - 19:00F2
    JO9-8Dinsdag18:00 - 19:00G6
    JO9-8Donderdag18:00 - 19:00G3
    JO8-1Dinsdag18:00 - 19:00H1
    JO8-1Donderdag18:00 - 19:00G1
    JO8-2Dinsdag18:00 - 19:00H1
    JO8-2Donderdag18:00 - 19:00G1
    JO8-3Dinsdag18:00 - 19:00G5
    JO8-3Donderdag18:00 - 19:00F1
    JO8-4Dinsdag18:00 - 19:00G5
    JO8-4Donderdag18:00 - 19:00F1
    JO8-5Dinsdag18:00 - 19:00G5
    JO8-5Donderdag18:00 - 19:00G1
    JO7-1Dinsdag18:00 - 19:00H2
    JO7-2Dinsdag18:00 - 19:00H2
    JO7-3Dinsdag18:00 - 19:00H2
    JO6-1Zaterdag9:00 - 10:00F2
    JO5-1Zaterdag9:00 - 10:00F1
  • TRAININGEN JUNIOREN

    TeamDagTijdVeldKleedkamer
    JO19-1Maandag20:15 - 21:45G4
    JO19-1Woensdag20:15 - 21:45H4
    JO19-1 (1x per 2 weken afwisselend met O17-1)Donderdag19:00 - 20:15B11
    JO19-2Maandag20:15 - 21:45H3
    JO19-2Woensdag20:15 - 21:45G3
    JO17-1Maandag20:15 - 21:45G1
    JO17-1Woensdag20:15 - 21:45H1
    JO17-1 (1x per 2 weken afwisselend met O19-1)Donderdag19:00 - 20:15B12
    JO17-2Maandag20:15 - 21:45H2
    JO17-2Woensdag20:15 - 21:45G2
    JO17-3Maandag20:15 - 21:45B5
    JO17-3Woensdag20:15 - 21:45F5
    JO17-4Maandag20:15 - 21:45B5
    JO17-4Woensdag20:15 - 21:45F5
    JO17-5Maandag20:15 - 21:45F7
    JO17-5Woensdag20:15 - 21:45B7
    JO17-6Maandag20:15 - 21:45F7
    JO17-6Woensdag20:15 - 21:45B7
    JO17-7Maandag20:15 - 21:45F8
    JO17-7Woensdag20:15 - 21:45B8
    JO17-8Maandag20:15 - 21:45B6
    JO17-8Woensdag20:15 - 21:45F6
    JO15-1Maandag19:00 - 20:15H9
    JO15-1Woensdag19:00 - 20:15G9
    JO15-1Donderdag16:30 - 18:00H
    JO15-2Maandag19:00 - 20:15G11
    JO15-2Woensdag19:00 - 20:15H15
    JO15-3Maandag19:00 - 20:15G11
    JO15-3Woensdag19:00 - 20:15H12
    JO15-4Maandag19:00 - 20:15B15
    JO15-4Woensdag19:00 - 20:15H15
    JO15-5Maandag19:00 - 20:15B15
    JO15-5Woensdag19:00 - 20:15F16
    JO15-6Maandag19:00 - 20:15B16
    JO15-6Woensdag19:00 - 20:15F12
    JO14-1Maandag19:00 - 20:15H10
    JO14-1Woensdag19:00 - 20:15G10
    JO14-2Maandag19:00 - 20:15F13
    JO14-2Woensdag19:00 - 20:15B11
    JO14-3Maandag19:00 - 20:15F13
    JO14-3Woensdag19:00 - 20:15B11
    JO14-4Maandag19:00 - 20:15F14
    JO14-4Woensdag19:00 - 20:15B14
    JO14-5Maandag19:00 - 20:15G12
    JO14-5Woensdag19:00 - 20:15F11
  • OVERIGE TRAININGEN

    TeamDagTijdVeldKleedkamer
    B.B.Dinsdag20:15 - 21:45F2
    Selectie KeepersMaandag18:30 - 19:30Korfbal13
    Selectie KeepersMaandag19:30 - 20:30Korfbal13
    KeepersWoensdag18:30 - 19:30Korfbal13
    SAEVrijdag18:00 - 19:30H3/4