• JE RIJBEWIJS HAAL JE BIJ LEEUW OPLEIDINGEN!
  • Unitas'59 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 14:301 - Hapert 1Sportpark 't Bokt
    27 jan. 14:30R.K.S.V. Sparta'25 1 - 1Sportpark 't Heereind
    3 feb. 14:301 - Wilhelmina Boys 1Sportpark 't Bokt
    10 feb. 14:301 - SV Valkenswaard 1Sportpark 't Bokt
  • Trainingsschema

    Dag TijdVeld Kleedkamer
    Dinsdag20:15 - 21:45H4
    Donderdag20:15 - 21:45H4
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Brabantia 2 - 2
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdVerzorger
    Cissen, PatrickAss.-trainer/coach
    Heijden, Koen van derTrainer/coach
    Saber, OussamaTeammanager
    Spoelstra, JorgAssistent-scheidsrechter(club)
    Timmers, ArnoTeammanager
  • Poulestanden SV Unitas'59 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Valkenswaard 112100233102330
    2R.K.S.V. Sparta'25 1118211971226
    3SBC 1118122516925
    4PSV 1117042217521
    51106131914519
    6SV Budel 1116142115619
    7Reusel Sport/CoTrans 1105232416817
    8Tivoli 194142317613
    9DBS 1123451017-713
    10Wilhelmina Boys 1113171317-410
    11Dommelen 1122281425-118
    12Spoordonkse Boys 112228825-178
    13Hapert 110136915-66
    14WODAN 1121291140-295

    Poulestanden SV Unitas'59 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    113300151149
    2Woenselse Boys 131116604
    3Pusphaira 13102811-33
    4HSE 13012213-111

    Poulestanden SV Unitas'59 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9Oirschot Vooruit 111005143
    10RBC 111005143
    11EFC 111004043
    12HVV'24 111004043
    13Steenbergen 111004043
    14VVGZ 111004043
    15Bruse Boys 111007433
    16GJS 111005233
    17Roosendaal 111005233
    18Alblasserdam 111004133
    19Baronie11004133
    20JEKA 111004133
    21Reusel Sport/CoTrans 111004133
    22METO 111003033
    23Rijsoord 111003033
    24Theole 111003033
    25Beek Vooruit 111004223
    26Geldrop 111004223
    27Arnemuiden 111003123
    28Bergeijk 111003123
    29Groot-Ammers 111003123
    30Nuenen11003123
    31Oranje Wit 111003123
    32Serooskerke 111003123
    33FC Tilburg 111003123
    34VOAB 111003123
    35BMC 111002023
    36SC Gastel 111002023
    37SCG'18 111002023
    38Unitas11002023
    39De Noormannen 111005413
    40Wilhelmina'26 111004313
    41Arkel 111003213
    42Dongen 211003213
    43RKSV Heeze 111003213
    44MOC'17 111003213
    45Philippine 111003213
    46Prinsenland 111003213
    47PSV 111003213
    48Tivoli 111003213
    49VCB 111003213
    50Kruiningen 111002113
    51RKSV Nuenen 211002113
    52SVW 111002113
    53Terneuzense Boys 111002113
    54Achilles Veen11001013
    55Victoria'03 111001013
    56Were Di 111001013
    57LRC 111003303
    58Gilze 111002203
    59Haaften 111002203
    60Kloetinge 111002203
    61VC Vlissingen11002203
    62Waspik 111001103
    63Wilhelmina 111001103
    64Taxandria 111001103
    65Nivo Sparta 110013300
    66's Heer Arendskerke 110012200
    67Heukelum 110012200
    68Rijen 110012200
    69Terneuzen 110012200
    70Right'Oh 110011100
    71BVV/Timmermans Infra 110011100
    72TSV Gudok 110011100
    73ZSC'62 1100145-10
    74GDC 1100134-10
    75ASWH 2100123-10
    76Geldrop 2100123-10
    77Nemelaer 1100123-10
    78ODC 1100123-10
    79Oosterhout 1100123-10
    80Peursum 1100123-10
    81TGG 1100123-10
    82Unitas'30 1100123-10
    83WVV'67 1100123-10
    84HSSC'61 1100112-10
    85NOAD'67 1100112-10
    86Rood Wit V 1100112-10
    87Zaamslag 1100112-10
    88Almkerk 1100101-10
    89Halsteren100101-10
    90Riel 1100101-10
    91Groen Wit 1100124-20
    92RPC 1100124-20
    93Ameide 1100113-20
    94Brabantia 1100113-20
    95Hapert 1100113-20
    96Klundert 1100113-20
    97RKDVC 1100113-20
    98SVSSS 1100113-20
    99VCK 1100113-20
    100Walcheren 1100113-20
    101DOSL 1100102-20
    102Hoeven 1100102-20
    103SBC 1100102-20
    104TSC 1100102-20
    105FC Dauwendaele 1100147-30
    106Unitas 1100125-30
    107WDS'19 1100125-30
    108Bavel 1100114-30
    109FC Cranendonck 1100114-30
    110DHV 1100114-30
    111SAB 1100114-30
    112Clinge 1100103-30
    113Nieuw Lekkerland 1100103-30
    114SCR 1100103-30
    115Madese Boys 1100126-40
    1161100115-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    122FC Engelen 1100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    127SPS 1100108-80
    128De Zwerver 11001010-100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Aabakrimi, Walid
    Afgeschermd
    AfgeschermdDoelverdediger
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Aveloo, Romario
    Bartels, Mark
    Bonewald, SanderDoelverdediger
    Crooijmans, Peter
    Dekkers, John
    Deknatel, Bas
    Dingenen, Jeffrey van
    Frederiks, Rick
    Heijden, Rick van der
    Heijmans, Sjoerd
    Hermans, Richard
    Klijsen, Yannick
    Konstantinos, Triantos
    Niekoop, Virgil
    Poel, Ruben vd
    Timmers, Robin
    Vissers, Ruud