• Unitas'59 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 12:00Unitas'59 2 - ODC 3Sportpark 't Bokt
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, Hans van denTechnische stafTrainer/coach
    Elders, FrankTechnische stafAss.-trainer/coach
    Spoelstra, RobOverige stafTeammanager
    Spoelstra, RobTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 mei.RPC 3 - Unitas'59 23 - 1
  • Poulestanden Unitas'59 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oirschot Vooruit 219143258223645
    2Unitas'59 219123451331839
    3Hilvaria 219102746361032
    4Braakhuizen 2199373531430
    5SBC 21978443271629
    6Beerse Boys 3208574747029
    7RPC 3196584450-623
    8Bladella 21963103445-1121
    9Dommelen 21954104348-519
    10ODC 31961123460-2619
    11Steensel 21931152157-3610

    Poulestanden Unitas'59 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'59 2330012399
    2WODAN 432017436
    3SBC 3301236-31
    4BMC 33012211-91

    Poulestanden Unitas'59 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia 211002113
    2Unitas'59 2100112-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aveloo, RomarioTeamspeler
    Bonewald, SanderTeamspelerDoelverdediger
    Driessen, IanTeamspeler
    Elders, StanTeamspeler
    Erdogan, ErdemTeamspeler
    Franse, SamTeamspeler
    Heijden, Rick van derTeamspeler
    Holinsky, MilesTeamspeler
    Jabri, MouadTeamspeler
    Kinderen, Niels derTeamspeler
    Meul, MelvinTeamspeler
    Mohanlal, PawanTeamspeler
    Nieuwenhof, Koen van denTeamspeler
    Poel, Ruben vdTeamspeler
    Pruijmboom, WesleyTeamspeler
    Riedeman, GijsTeamspeler
    Rosalia, LandyTeamspeler
    Swinkels, MichalTeamspeler
    Veld, BrianTeamspeler
    Vissers, AlgoTeamspelerDoelverdediger