Programma - s.v. Unitas'59

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 jan 19:15 Honderd%/Veldsink Adviesgroep 1 (zaal) SV Unitas'59 3 (zaal)
27 jan 20:10 SV Unitas'59 1 (zaal) Brabantia 1 (zaal)
27 jan 21:05 BZVV/Du Commerce 1 (zaal) SV Unitas'59 4 (zaal)
27 jan 22:00 DBS 2 (zaal) SV Unitas'59 2 (zaal)
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO9-1 Woenselse Boys JO9-1
28 jan 8:30 Nieuw Woensel JO9-3 SV Unitas'59 JO9-2
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO9-3 SBC JO9-2
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO9-5 Oirschot Vooruit JO9-3
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO8-1 Marvilde JO8-1
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO8-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-7
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO8-6JM Wilhelmina Boys JO8-3
28 jan 8:30 Brabantia JO7-3 SV Unitas'59 JO7-1
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO7-2 SJO Juventud JO7-1
28 jan 8:30 Beerse Boys JO7-4 SV Unitas'59 JO7-7
28 jan 8:30 SV Unitas'59 JO7-9 UNA JO7-3
28 jan 8:45 VOAB JO10-1 SV Unitas'59 JO10-1
28 jan 8:45 Woenselse Boys JO9-2 SV Unitas'59 JO9-4JM
28 jan 8:45 SV Unitas'59 JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4
28 jan 8:45 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-3
28 jan 8:50 SV Unitas'59 JO7-1 Beerse Boys JO7-4
28 jan 8:50 RPC JO7-5JM SV Unitas'59 JO7-2
28 jan 8:50 Brabantia JO7-3 SV Unitas'59 JO7-7
28 jan 8:50 S.V. Tongelre JO7-2 SV Unitas'59 JO7-9
28 jan 9:00 SBC JO10-3 SV Unitas'59 JO10-5JM
28 jan 9:00 Rhode/VSB JO9-5 SV Unitas'59 JO9-6JM
28 jan 9:00 Best Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6
28 jan 9:05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Nuenen JO7-3
28 jan 9:05 SV Unitas'59 JO7-4 Geldrop JO7-1JM
28 jan 9:05 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-6
28 jan 9:10 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-2
28 jan 9:10 SV Unitas'59 JO7-7 SV Unitas'59 JO7-1
28 jan 9:10 SV Unitas'59 JO7-9 RPC JO7-6
28 jan 9:15 S.V. Tongelre JO8-2JM SV Unitas'59 JO8-4
28 jan 9:20 Oirschot Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6
28 jan 9:25 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3
28 jan 9:25 RKSV Nuenen JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4
28 jan 9:25 Brabantia JO7-4 SV Unitas'59 JO7-5
28 jan 9:40 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-1
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO11-2 Best Vooruit JO11-1
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO11-3JM Stiphout Vooruit JO11-2
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO11-5 RKSV Nuenen JO11-3
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO10-2 s.v. Laar JO10-1
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO10-4 Mierlo Hout JO10-2
28 jan 9:45 SV Unitas'59 JO10-6JM Nieuw Woensel JO10-4
28 jan 9:45 Nijnsel/TVE Reclame JO8-1 SV Unitas'59 JO8-5
28 jan 10:00 Wilhelmina Boys JO12-2 SV Unitas'59 JO12-5
28 jan 10:15 Brabantia JO11-4 SV Unitas'59 JO11-6
28 jan 10:15 SBC JO10-4 SV Unitas'59 JO10-3
28 jan 10:30 S.V. Tongelre JO11-1 SV Unitas'59 JO11-4
28 jan 10:30 Sparta'25 JO8-1JM SV Unitas'59 JO8-2
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO13-1JM Geldrop JO13-1
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO13-3JM Marvilde JO13-3
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO13-4JM SCG'18 JO13-2
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO12-1JM RPC JO12-1
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO12-3 SJO Juventud JO12-1
28 jan 11:15 SV Unitas'59 JO12-4 Braakhuizen JO12-2
28 jan 11:30 RPC JO12-2 SV Unitas'59 JO12-2
28 jan 12:00 DVS JO15-3 SV Unitas'59 JO15-3
28 jan 12:35 SV Unitas'59 JO16-1 SV De Braak JO16-1
28 jan 12:45 Bruheze JO19-2 SV Unitas'59 JO19-4JM
28 jan 12:45 ZIGO JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1
28 jan 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 ELI JO15-1
28 jan 12:45 SJO DEES/Vessem JO15-1JM SV Unitas'59 JO15-4JM
28 jan 12:45 SV Unitas'59 JO14-1JM Oirschot Vooruit JO14-1
28 jan 12:45 SV Unitas'59 JO14-3JM FC Eindhoven AV JO14-3
28 jan 12:45 Bruheze JO13-3 SV Unitas'59 JO13-5JM
28 jan 13:00 Geldrop JO17-2 SV Unitas'59 JO17-2JM
28 jan 13:00 Den Dungen JO14-1 SV Unitas'59 JO14-2JM
28 jan 13:15 SV Unitas'59 JO7-8 Stiphout Vooruit JO7-3
28 jan 13:30 Bavos JO13-1 SV Unitas'59 JO13-2
28 jan 13:35 S.V. Brandevoort JO7-4 SV Unitas'59 JO7-8
28 jan 13:55 SV Unitas'59 JO7-8 Geldrop JO7-2JM
28 jan 14:15 SV Unitas'59 JO19-5 Rhode/VSB JO19-2
28 jan 14:15 SV Unitas'59 JO17-1 Brabantia JO17-1
28 jan 14:15 SV Unitas'59 JO17-3JM Hapert JO17-2
28 jan 14:15 S.V. Brandevoort JO17-3 SV Unitas'59 JO17-4JM
28 jan 14:15 SV Unitas'59 JO16-2 DBS JO16-2
28 jan 15:00 DSC JO19-1 SV Unitas'59 JO19-2
28 jan 15:00 Woenselse Boys O23-1 SV Unitas'59 O23-1
28 jan 16:00 SV Unitas'59 JO19-1 Bergeijk JO19-1
28 jan 16:00 SV Unitas'59 JO19-3 DOSKO'32 JO19-1JM
29 jan 9:45 Pusphaira 10 (zon) SV Unitas'59 9 (zon)
29 jan 9:45 Brabantia 12 (zon) SV Unitas'59 11 (zon)
29 jan 10:00 SV Unitas'59 2 (zon) Hilvaria 2 (zon)
29 jan 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) RPC 3 (zon)
29 jan 10:00 Nieuw Woensel 11 (zon) SV Unitas'59 10 (zon)
29 jan 11:00 Wilhelmina Boys 4 (zon) SV Unitas'59 3 (zon)
29 jan 12:00 Bergeijk 3 (zon) SV Unitas'59 4 (zon)
29 jan 12:00 SV Unitas'59 6 (zon) SV Budel 5 (zon)
29 jan 12:00 SV Unitas'59 7 (zon) UNA 4 (zon)
29 jan 12:00 SV Unitas'59 8 (zon) UNA 10 (zon)
29 jan 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 (zon) SV Unitas'59 1 (zon)
30 jan 21:05 Brabantia 10 (zaal) SV Unitas'59 4 (zaal)
1 feb 18:00 PSV JO11-5 SV Unitas'59 JO11-1
1 feb 19:00 SV Unitas'59 JO13-2 Nieuw Woensel JO13-1
1 feb 20:00 Wilhelmina Boys JO19-3 SV Unitas'59 JO19-6
2 feb 20:15 SV Unitas'59 1 ELI 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!