Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
1 2 SV Unitas'59 1 (zaal) TOB 2 (zaal) 5 - 5
2 4 SV Unitas'59 2 (zaal) TOB 7 (zaal) 4 - 2
3 7 SV Unitas'59 3 (zaal) Brabantia 7 (zaal) 7 - 2
4 9 SV Unitas'59 4 (zaal) Woenselse Boys 5 (zaal) 2 - 6
5 74 SV Unitas'59 JO7-3 Woenselse Boys JO7-1 3 - 5
6 45 SV Unitas'59 JO11-2 Brabantia JO11-1 9 - 3
7 47 SV Unitas'59 JO11-3JM Schijndel/DE WIT JO11-2JM 11 - 2
8 49 SV Unitas'59 JO11-5 S.V. Brandevoort JO11-4 13 - 2
10 44 Wilhelmina Boys JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1 5 - 1
9 48 Best Vooruit JO11-3 SV Unitas'59 JO11-4 2 - 8
11 50 SBC JO11-4JM SV Unitas'59 JO11-6 3 - 5
12 40 Sparta'25 JO12-1JM SV Unitas'59 JO12-2 3 - 0
15 35 SV Unitas'59 JO13-2 Brabantia JO13-2 7 - 0
16 37 SV Unitas'59 JO13-4JM S.V. Tongelre JO13-1JM 4 - 4
13 39 SV Unitas'59 JO12-1JM Brabantia JO12-1 7 - 1
14 42 SV Unitas'59 JO12-5 RPC JO12-3 1 - 10
17 32 Oirschot Vooruit JO14-1 SV Unitas'59 JO14-2JM 8 - 1
18 36 Brabantia JO13-3 SV Unitas'59 JO13-3JM 5 - 1
19 38 Nieuw Woensel JO13-3 SV Unitas'59 JO13-5JM 1 - 1
20 41 Hapert JO12-1JM SV Unitas'59 JO12-3 5 - 3
21 20 S.V. Brandevoort JO19-2 SV Unitas'59 JO19-6 5 - 1
24 29 SV Unitas'59 JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 3 - 4
22 31 SV Unitas'59 JO14-1JM Tivoli JO14-1 1 - 2
23 33 SV Unitas'59 JO14-3JM SV De Braak JO14-3 1 - 1
25 27 RKVVO JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1 4 - 1
26 30 RKVVO JO15-2JM SV Unitas'59 JO15-4JM 2 - 0
27 34 ST Volharding/Sambeek JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1JM 4 - 0
28 28 Bergeijk JO15-1JM SV Unitas'59 JO15-2 1 - 0
29 19 Brevendia JO19-2 SV Unitas'59 JO19-5 1 - 5
32 16 SV Unitas'59 JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-1 0 - 4
31 22 SV Unitas'59 JO17-2JM SBC JO17-2 2 - 1
33 18 SV Unitas'59 JO19-4JM ELI JO19-1 3 - 4
30 26 SV Unitas'59 JO16-2 DBS JO16-2 0 - 4
34 17 FC Oda JO19-1 SV Unitas'59 JO19-3 3 - 0
35 24 FC de Rakt JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4JM 3 - 1
36 21 Wittenhorst JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1 1 - 1
38 23 SV Unitas'59 JO17-3JM VOW JO17-1 1 - 2
37 5 SV Unitas'59 2 DBN'22 2 3 - 4
39 25 SV Unitas'59 JO16-1 RPC JO16-1 4 - 4
40 92 Deurne O23-1 SV Unitas'59 O23-1 2 - 3
42 3 SV Unitas'59 2 (zon) Beerse Boys 2 (zon) 6 - 0
44 6 OJC ROSMALEN 3 (zon) SV Unitas'59 3 (zon) 0 - 5
43 12 Acht 4 (zon) SV Unitas'59 7 (zon) 2 - 1
41 15 SV Unitas'59 11 (zon) RKGSV 4 (zon) 1 - 5
45 14 EMK 5 (zon) SV Unitas'59 10 (zon) 3 - 2
46 8 SV Unitas'59 4 (zon) Hoogeloon 3 (zon) 4 - 3
47 11 SV Unitas'59 6 (zon) RPC 4 (zon) 1 - 2
48 13 SV Unitas'59 8 (zon) Pusphaira 8 (zon) 5 - 4
49 10 Geldrop 5 (zon) SV Unitas'59 5 (zon) 2 - 1
50 1 Bergeijk 1 (zon) SV Unitas'59 1 (zon) 1 - 0
51 46 Geldrop JO11-2JM SV Unitas'59 JO11-2 2 - 4
52 43 SV Unitas'59 JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 7 - 5
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!