Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
1 57 SV Unitas'59 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 7 - 1
2 59 SV Unitas'59 JO11-3 Geldrop JO11-4JM 9 - 2
4 60 RKSV Nuenen JO11-3 SV Unitas'59 JO11-4 6 - 10
3 43 SV Unitas'59 JO14-2 SV De Braak JO14-2 4 - 3
5 58 Best Vooruit JO11-1 SV Unitas'59 JO11-2 3 - 2
6 61 Brabantia JO11-5 SV Unitas'59 JO11-5 6 - 6
8 53 Rhode/VSB JO12-2 SV Unitas'59 JO12-4JM 6 - 4
7 54 Gestel JO12-1 SV Unitas'59 JO12-5 2 - 4
9 50 PSV JO12-2 SV Unitas'59 JO12-1JM 9 - 2
14 46 SV Unitas'59 JO13-1 FC Engelen JO13-1 6 - 0
15 48 SV Unitas'59 JO13-3JM SBC JO13-4JM 3 - 2
16 49 SV Unitas'59 JO13-4JM DVS JO13-3JM 1 - 0
11 51 SV Unitas'59 JO12-2JM DVS JO12-1 6 - 2
10 52 Braakhuizen JO12-1 SV Unitas'59 JO12-3 3 - 5
12 55 SV Unitas'59 JO12-6JM Best Vooruit JO12-3 3 - 7
13 56 SV Unitas'59 JO12-7JM Geldrop JO12-5JM 12 - 2
17 47 SBC JO13-2 SV Unitas'59 JO13-2JM 2 - 1
18 32 Braakhuizen JO17-1 SV Unitas'59 JO17-3JM 3 - 2
22 38 SV Unitas'59 JO15-1 Emplina JO15-1 8 - 1
23 41 SV Unitas'59 JO15-4 DBS JO15-3 1 - 2
19 42 SV Unitas'59 JO14-1 UNA JO14-1 0 - 2
20 44 SV Unitas'59 JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-2JM 1 - 4
21 45 SV Unitas'59 JO14-4JM SBC JO14-3 3 - 3
25 39 RKVVO JO15-1 SV Unitas'59 JO15-2 6 - 1
24 40 Avanti'31 JO15-2 SV Unitas'59 JO15-3 2 - 6
28 23 SV Unitas'59 JO19-1 DVS JO19-1 2 - 1
29 24 SV Unitas'59 JO19-2 RKSV Heeze JO19-1 2 - 10
30 25 SV Unitas'59 JO19-3 Brabantia JO19-2 2 - 2
26 35 SV Unitas'59 JO16-2 Geldrop JO16-2 4 - 3
27 36 SV Unitas'59 JO16-3JM Zwaluw VFC JO16-1 0 - 9
31 37 SVSH JO16-1 SV Unitas'59 JO16-4JM 6 - 1
32 30 Bergeijk JO17-1 SV Unitas'59 JO17-2JM 0 - 0
34 29 OJC ROSMALEN JO17-2 SV Unitas'59 JO17-1 1 - 5
33 34 Geldrop JO16-1 SV Unitas'59 JO16-1 9 - 0
35 33 SV Unitas'59 JO17-4 DBS JO17-3 1 - 10
36 26 SV Unitas'59 JO19-4 NWC JO19-3 2 - 0
37 27 SV Unitas'59 JO19-5 VOW JO19-1 4 - 3
38 28 SV Unitas'59 JO19-6 SBC JO19-4JM 4 - 2
39 12 SV Unitas'59 3 (zon) Woenselse Boys 3 (zon) 1 - 5
41 16 SV Unitas'59 5 Nieuw Woensel 2 (zon) 3 - 5
42 19 SV Unitas'59 8 (zon) Geldrop 6 (zon) 3 - 3
40 22 SV Unitas'59 11 (zon) SBC 12 (zon) 1 - 1
43 18 Oirschot Vooruit 4 (zon) SV Unitas'59 7 (zon) 6 - 5
45 14 SV Unitas'59 4 PSV 2 (zon) 3 - 1
46 17 SV Unitas'59 6 (zon) SBC 5 (zon) 4 - 3
47 20 SV Unitas'59 9 (zon) Nieuw Woensel 8 (zon) 3 - 4
44 21 SV Unitas'59 10 (zon) Nieuw Woensel 11 (zon) 0 - 5
48 1 Bergeijk 1 (zon) SV Unitas'59 1 (zon) 2 - 0
49 31 SV Unitas'59 JO17-2JM Brabantia JO17-2 3 - 3
50 13 SV Unitas'59 3 (zaal) Woenselse Boys 4 (zaal) 8 - 3
51 3 SV Unitas'59 45+1 DEES 45+1 1 - 4 (rust)
53 5 Nieuw Woensel 45+1 SV Unitas'59 45+1 1 - 2 ('29)
52 8 Casteren 45+1 SV Unitas'59 45+2 -
54 7 SV Unitas'59 2 (zaal) DBS 3 (zaal) -
55 6 SV Unitas'59 45+1 Hilvaria 45+1 -
56 10 SV Unitas'59 45+2 Terlo 45+1 -
57 9 Bergeijk 45+1 SV Unitas'59 45+2 -
59 4 WSJ 45+1 SV Unitas'59 45+1 -
58 11 SV Unitas'59 45+2 Hapert 45+1 -
60 2 SV Unitas'59 1 (zaal) WZVC/Westerhoven 1 (zaal) -
61 15 SV Unitas'59 4 (zaal) EMK 1 (zaal) -
Cursief weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!