Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema

Voor meest recente versie van het tijdelijke trainingsschema wil ik u verwijzen naar de hoofdpagina. !!!

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 Keepers-training Selectie 17.00 - 18.00 Dennis Arts
  • H
  • -
SV Unitas'59 JO10-1 18.00 - 19.00
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO10-2 18.00 - 19.00 Patrick Saanen, Maarten van Meijl
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO10-3 18.00 - 19.00 Annett Ettema, Saban Yilmaz, Cemil Üstüner
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO10-4 18.00 - 19.00 Brendan Mc curdy, Bjorn van Helmont
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO10-5 18.00 - 19.00 Richard Duijn, Rob Wagemakers
  • B
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO11-1G 18.00 - 19.00 Wesley Franse, Andy Makiese
  • H
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-2G 18.00 - 19.00 Amar Sewnandan, Robert Janssens
  • H
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-3 18.00 - 19.00 Davy Heesakkers, Bewar Kochar
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO11-4G 18.00 - 19.00 Rogier Restiau, Vincent Jacobs
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO11-5 18.00 - 19.00 Marc Pluijm
  • B
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-6G 18.00 - 19.00 Mokhtar Hadda, Tjerk de Jong
  • B
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO12-1G 18.00 - 19.00 Ruud Klink, Remi de Haas
  • H
  • 11
  • -
SV Unitas'59 JO13-3 18.00 - 19.00 Rene van den Hove, Gunther Beckman Lapre
  • G
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO13-4G 18.00 - 19.00 Raymond Besselink
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO12-2G 19.00 - 20.15 Yvonne Schrijvers
  • H
  • 11
  • -
SV Unitas'59 JO12-3G 19.00 - 20.15 Stanley Saddal, Unal Ekinoglu
  • H
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO12-4G 19.00 - 20.15 Paul van Beek
  • H
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO13-1 19.00 - 20.15 Wesley Thijssen, Tijn Lagendijk
  • G
  • 9
  • -
SV Unitas'59 JO13-2 19.00 - 20.15 Gert de Vroom, Marc van de Moosdijk
  • G
  • 10
  • -
SV Unitas'59 JO16-2G 19.00 - 20.15 Alex Massoeurs, Willy Arts
  • F
  • 13
  • -
SV Unitas'59 JO16-3 19.00 - 20.15 John Hermans
  • F
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO16-4 19.00 - 20.15 Rick Coppelmans
  • F
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO17-4 19.00 - 20.15 Erwin Deeben, Donald Westbroek
  • B
  • 15
  • -
SV Unitas'59 JO17-5 19.00 - 20.15 Erik Alfrink
  • B
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO16-1 20.15 - 21.45 Rene de Groot
  • H
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO17-1 20.15 - 21.45 Huseyin Taskent, Dennis Meier
  • G
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO17-2 20.15 - 21.45 Jesper Elissen
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO17-3 20.15 - 21.45 Theo Koelen, Hans Nas
  • F
  • 7
  • -
SV Unitas'59 JO19-1 20.15 - 21.45 Mark Stabel, Maikel Bax
  • G
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO19-2 20.15 - 21.45 Cees Geel
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO19-3 20.15 - 21.45 Peter de Winne, Patrick van der Sanden
  • B
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO19-4 20.15 - 21.45 Bas den Older
  • B
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO19-5 20.15 - 21.45 Rene Linssen
  • B
  • 6
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 JO7-1 18.00 - 19.00 Ron Dabekaussen
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO7-2 18.00 - 19.00 Ron Dabekaussen
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO7-3 18.00 - 19.00
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO7-4 18.00 - 19.00
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO7-5 18.00 - 19.00
  • H
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO8-1 18.00 - 19.00 David Jones, Amiet Kalpoe
  • H
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO8-2 18.00 - 19.00 Selcuk Demirci, Niels Rutten
  • H
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO8-3 18.00 - 19.00 Rutger Lippits, Jeroen van den Heuvel
  • G
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO8-4 18.00 - 19.00 Shaun Singh, Ali Kahi, Timo van de Heuvel
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO8-5 18.00 - 19.00 Ludo Koen, Mark Meelhuysen
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO9-1 18.00 - 19.00 Nika Chkhaidze, Edwin Linssen
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO9-2 18.00 - 19.00 Dairon de Winne, Erik van 't Hof
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO9-3 18.00 - 19.00 Willem Westerhof
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO9-4 18.00 - 19.00 Jeroen Matthijs, Martijn van Rooij, Mark van de Ven
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO9-5G 18.00 - 19.00 Bart van Kol, Steven van Kampen
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO9-6 18.00 - 19.00 Frank van de Kuil, Mohamad Hajji, Yam Gurung
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO9-7 18.00 - 19.00 Mounir Zouhairi, Isa Mendeg
  • F
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO13-5 19.00 - 20.15 Jordy Girigori
  • B
  • 15
  • -
SV Unitas'59 JO14-1 19.00 - 20.15 Kevin Bax, Patrick Jochems
  • G
  • 9
  • -
SV Unitas'59 JO14-2 19.00 - 20.15 Patrick Vrijsen, Marc Fuchs
  • F
  • 13
  • -
SV Unitas'59 JO14-3 19.00 - 20.15 Will Maas
  • F
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO14-4 19.00 - 20.15 Marcel Kuperus, Ralph de Wit
  • F
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO14-5 19.00 - 20.15 Sipke Smit Sibinga, Jordy Girigori
  • B
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO15-1G 19.00 - 20.15 Bart van Knippenberg, Stijn van Hassel
  • G
  • 10
  • -
SV Unitas'59 JO15-2G 19.00 - 20.15 Rene Driessen, Ian Driessen
  • H
  • 15
  • -
SV Unitas'59 JO15-3 19.00 - 20.15 Bart Dekkers
  • H
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO15-4G 19.00 - 20.15 Peter Lamberts, Eric Heesakkers
  • H
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO15-5G 19.00 - 21.15 Corne Huijgens
  • B
  • 11
  • -
SV Unitas'59 7 (zon) 20.15 - 21.45
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 8 (zon) 20.15 - 21.45
  • G
  • 5
  • -
SV Unitas'59 11 (zon) 20.15 - 21.45
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 B.B. 20.15 - 21.45
  • F
  • 2
  • -
SV Unitas'59 D.L. 20.15 - 21.45
  • B
  • 7
  • -
SV Unitas'59 1 (zon) 20.15 - 22.00 Peter Jonkman
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 2 (zon) 20.15 - 22.00 Martijn van der Aa
  • H
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 Keepers-training 17.00 - 18.00 Dennis Arts
  • -
SV Unitas'59 JO10-1 18.00 - 19.00
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO10-2 18.00 - 19.00 Patrick Saanen, Maarten van Meijl
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO10-3 18.00 - 19.00 Annett Ettema, Saban Yilmaz, Cemil Üstüner
  • H
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO10-4 18.00 - 19.00 Brendan Mc curdy, Bjorn van Helmont
  • H
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO10-5 18.00 - 19.00 Richard Duijn, Rob Wagemakers
  • G
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO11-1G 18.00 - 19.00 Wesley Franse, Andy Makiese
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-2G 18.00 - 19.00 Amar Sewnandan, Robert Janssens
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-3 18.00 - 19.00 Davy Heesakkers, Bewar Kochar
  • F
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO11-4G 18.00 - 19.00 Rogier Restiau, Vincent Jacobs
  • F
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO11-5 18.00 - 19.00 Marc Pluijm
  • G
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO11-6G 18.00 - 19.00 Tjerk de Jong, Mokhtar Hadda
  • G
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO13-3 18.00 - 19.00 Rene van den Hove, Gunther Beckman Lapre
  • B
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO13-4G 18.00 - 19.00 Raymond Besselink
  • B
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO12-1G 19.00 - 20.15 Ruud Klink, Remi de Haas
  • G
  • 11
  • -
SV Unitas'59 JO12-2G 19.00 - 20.15 Yvonne Schrijvers
  • G
  • 11
  • -
SV Unitas'59 JO12-3G 19.00 - 20.15 Stanley Saddal, Unal Ekinoglu
  • G
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO12-4G 19.00 - 20.15 Paul van Beek
  • G
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO13-1 19.00 - 20.15 Wesley Thijssen, Tijn Lagendijk
  • H
  • 9
  • -
SV Unitas'59 JO13-2 19.00 - 20.15 Gert de Vroom, Marc van de Moosdijk
  • H
  • 10
  • -
SV Unitas'59 JO16-2G 19.00 - 20.15 Alex Massoeurs, Willy Arts
  • B
  • 13
  • -
SV Unitas'59 JO16-3 19.00 - 20.15 John Hermans
  • B
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO16-4 19.00 - 20.15 Rick Coppelmans
  • B
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO17-4 19.00 - 20.15 Erwin Deeben, Donald Westbroek
  • F
  • 15
  • -
SV Unitas'59 JO17-5 19.00 - 20.15 Erik Alfrink
  • F
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO16-1 20.15 - 21.45 Rene de Groot
  • G
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO17-1 20.15 - 21.45 Huseyin Taskent, Dennis Meier
  • H
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO17-2 20.15 - 21.45 Jesper Elissen
  • G
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO17-3 20.15 - 21.45 Theo Koelen, Hans Nas
  • B
  • 7
  • -
SV Unitas'59 JO19-1 20.15 - 21.45 Mark Stabel, Maikel Bax
  • H
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO19-2 20.15 - 21.45 Cees Geel
  • B
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO19-3 20.15 - 21.45 Peter de Winne, Patrick van der Sanden
  • F
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO19-4 20.15 - 21.45 Bas den Older
  • F
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO19-5 20.15 - 21.45 Rene Linssen
  • F
  • 6
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 JO8-1 18.00 - 19.00 David Jones, Amiet Kalpoe
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO8-2 18.00 - 19.00 Selcuk Demirci, Niels Rutten
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO8-3 18.00 - 19.00 Rutger Lippits, Jeroen van den Heuvel
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO8-4 18.00 - 19.00 Shaun Singh, Ali Kahi, Timo van de Heuvel
  • F
  • 2
  • -
SV Unitas'59 JO8-5 18.00 - 19.00 Ludo Koen, Mark Meelhuysen
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO9-1 18.00 - 19.00 Nika Chkhaidze, Edwin Linssen
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO9-2 18.00 - 19.00 Dairon de Winne, Erik van 't Hof
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 JO9-3 18.00 - 19.00 Willem Westerhof
  • H
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO9-4 18.00 - 19.00 Jeroen Matthijs, Martijn van Rooij, Mark van de Ven
  • H
  • 4
  • -
SV Unitas'59 JO9-5G 18.00 - 19.00 Bart van Kol, Steven van Kampen
  • G
  • 5
  • -
SV Unitas'59 JO9-6 18.00 - 19.00 Frank van de Kuil, Mohamad Hajji, Yam Gurung
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO9-7 18.00 - 19.00 Mounir Zouhairi, Isa Mendeg
  • G
  • 6
  • -
SV Unitas'59 JO13-5 19.00 - 20.15 Jordy Girigori
  • F
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO14-1 19.00 - 20.15 Kevin Bax, Patrick Jochems
  • H
  • 9
  • -
SV Unitas'59 JO14-2 19.00 - 20.15 Patrick Vrijsen, Marc Fuchs
  • B
  • 13
  • -
SV Unitas'59 JO14-3 19.00 - 20.15 Will Maas
  • B
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO14-4 19.00 - 20.15 Marcel Kuperus, Ralph de Wit
  • B
  • 14
  • -
SV Unitas'59 JO14-5 19.00 - 20.15 Sipke Smit Sibinga, Jordy Girigori
  • F
  • 12
  • -
SV Unitas'59 JO15-1G 19.00 - 20.15 Bart van Knippenberg, Stijn van Hassel
  • H
  • 10
  • -
SV Unitas'59 JO15-2G 19.00 - 20.15 Rene Driessen, Ian Driessen
  • G
  • 15
  • -
SV Unitas'59 JO15-3 19.00 - 20.15 Bart Dekkers
  • G
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO15-4G 19.00 - 20.15 Peter Lamberts, Eric Heesakkers
  • G
  • 16
  • -
SV Unitas'59 JO15-5G 19.00 - 20.15 Corne Huijgens
  • F
  • 11
  • -
SV Unitas'59 3 (zon) 20.15 - 21.45
  • G
  • 1
  • -
SV Unitas'59 5 (zon) 20.15 - 21.45
  • B
  • 5
  • -
SV Unitas'59 6 (zon) 20.15 - 21.45
  • F
  • 6
  • -
SV Unitas'59 9 (zon) 20.15 - 21.45
  • B
  • 2
  • -
SV Unitas'59 10 (zon) 20.15 - 21.45
  • F
  • 12
  • -
SV Unitas'59 VR1 (zon) 20.15 - 21.45
  • G
  • 7
  • -
SV Unitas'59 1 (zon) 20.15 - 22.00 Peter Jonkman
  • H
  • 3
  • -
SV Unitas'59 2 (zon) 20.15 - 22.00 Martijn van der Aa
  • H
  • 4
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 4 (zon) 19.00 - 20.30
  • F
  • 5
  • -
SV Unitas'59 VR30+1 19.30 - 20.45
  • H
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV Unitas'59 JO5-1 8.30 - 9.30
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO6-1 8.30 - 9.30
  • F
  • 1
  • -
SV Unitas'59 JO7-1 8.30 - 9.30 Ron Dabekaussen
  • H
  • 2
  • Alleen trainen als er geen wedstrijden zijn.
SV Unitas'59 JO7-2 8.30 - 9.30 Ron Dabekaussen
  • H
  • 2
  • Alleen trainen als er geen wedstrijden zijn.
SV Unitas'59 JO7-3 8.30 - 9.30
  • H
  • 2
  • Alleen trainen als er geen wedstrijden zijn.
SV Unitas'59 JO7-4 8.30 - 9.30
  • H
  • 2
  • Alleen trainen als er geen wedstrijden zijn.
SV Unitas'59 JO7-5 8.30 - 9.30
  • H
  • 2
  • Alleen trainen als er geen wedstrijden zijn.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!