Uitslagen & programma - s.v. Unitas'59

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
10 sep 10.20 SV Unitas'59 JO7-6 VOAB JO7-1 co -
10 sep 10.40 Sarto JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
17 sep 10.15 VOAB JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
17 sep 10.35 SV Unitas'59 JO7-6 Sarto JO7-3 co -
17 sep 10.55 Sarto JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
24 sep 08.30 Sarto JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
24 sep 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 GSBW JO7-2 co -
24 sep 09.10 Sarto JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
01 okt 12.30 SV Unitas'59 JO7-6 VOAB JO7-2 co -
01 okt 12.50 Beerse Boys JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
01 okt 13.10 SV Unitas'59 JO7-6 Sarto JO7-1 co -
08 okt 09.30 SV Unitas'59 JO7-6 Sarto JO7-1 co -
08 okt 09.50 SV Unitas'59 JO7-6 Beerse Boys JO7-1JM co -
15 okt 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 VOAB JO7-1 co -
15 okt 09.10 VOAB JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
05 nov 08.45 SV Unitas'59 JO7-6 S.V. Tongelre JO7-2 co -
05 nov 09.05 SV Unitas'59 JO7-6 Best Vooruit JO7-2 co -
05 nov 09.25 RPC JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
12 nov 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 Stiphout Vooruit JO7-2 co -
12 nov 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-3 co -
12 nov 09.40 SV Valkenswaard JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
19 nov 10.00 SV Unitas'59 JO7-6 Stiphout Vooruit JO7-2 co -
19 nov 10.20 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-3 co -
19 nov 10.40 RPC JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
26 nov 08.30 SV Valkenswaard JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
26 nov 08.50 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
26 nov 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-4 co -
03 dec 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 Stiphout Vooruit JO7-2 co -
03 dec 08.50 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
03 dec 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 S.V. Tongelre JO7-2 co -
10 dec 09.15 SV Unitas'59 JO7-6 S.V. Tongelre JO7-2 co -
10 dec 09.35 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-3 co -
10 dec 09.55 RPC JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
28 jan 09.00 Best Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
28 jan 09.20 Oirschot Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
28 jan 09.40 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-1 co -
04 feb 10.30 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 feb 10.50 Best Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 feb 11.10 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-1 co -
11 feb 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-4 co -
11 feb 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-2 co -
11 feb 09.10 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 mrt 09.00 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 mrt 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 Rood Wit V JO7-1JM co -
04 mrt 09.40 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!