Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 08.55 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
11 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-7JM co -
11 sep 09.15 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-6 co -
11 sep 09.25 SV Unitas'59 JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co -
18 sep 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co -
18 sep 08.40 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
18 sep 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-7 co -
18 sep 09.10 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
25 sep 10.30 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-7JM co -
25 sep 10.50 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
25 sep 11.00 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-2 co -
25 sep 11.10 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-6 co -
02 okt 09.00 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-6 co -
02 okt 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co -
02 okt 09.20 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
02 okt 09.30 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-7JM co -
09 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
09 okt 08.40 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-2 co -
09 okt 09.00 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
09 okt 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-7 co -
16 okt 08.55 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
16 okt 09.05 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-7JM co -
16 okt 09.15 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-6 co -
16 okt 09.25 SV Unitas'59 JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co -
06 nov 10.00 DOSL JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
06 nov 10.10 RKSV Heeze JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
06 nov 10.20 SV Unitas'59 JO7-6 NWC JO7 Rood co -
13 nov 09.00 DOSL JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
13 nov 09.10 Geldrop JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
13 nov 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 NWC JO7 Rood co -
20 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
20 nov 08.40 Geldrop JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
20 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 NWC JO7 Rood co -
27 nov 09.00 BES JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
27 nov 09.10 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
27 nov 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 NWC JO7 Rood co -
04 dec 10.00 DOSL JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 dec 10.10 RKSV Heeze JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
04 dec 10.20 SV Unitas'59 JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co -
11 dec 10.00 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
11 dec 10.10 Geldrop JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
11 dec 10.20 SV Unitas'59 JO7-6 BES JO7-1JM co -
29 jan 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-2 co -
29 jan 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 S.V. Brandevoort JO7-2 co -
29 jan 09.20 RPC JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
05 feb 08.45 SV Unitas'59 JO7-6 Woenselse Boys JO7-1 co -
05 feb 08.55 SJO Juventud JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
05 feb 09.05 SV Unitas'59 JO7-6 Braakhuizen JO7-1 co -
12 feb 09.00 RPC JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
12 feb 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 Geldrop JO7-1JM co -
12 feb 09.20 Braakhuizen JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
19 feb 08.45 RPC JO7-5 SV Unitas'59 JO7-6 co -
19 feb 08.55 SV Unitas'59 JO7-6 Geldrop JO7-1JM co -
19 feb 09.05 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-6 co -
12 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
12 mrt 08.40 Rood Wit V JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
12 mrt 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
19 mrt 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
19 mrt 09.10 Rood Wit V JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
19 mrt 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 Beerse Boys JO7-2 co -
26 mrt 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 Best Vooruit JO7-3 co -
26 mrt 09.10 Oirschot Vooruit JO7-4 SV Unitas'59 JO7-6 co -
26 mrt 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
02 apr 09.30 SV Unitas'59 JO7-6 Beerse Boys JO7-2 co -
02 apr 09.40 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
02 apr 09.50 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
09 apr 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
09 apr 08.40 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
09 apr 08.50 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
23 apr 10.30 SV Unitas'59 JO7-6 Rood Wit V JO7-1JM co -
23 apr 10.40 Best Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-6 co -
23 apr 10.50 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
14 mei 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 Best Vooruit JO7-3 co -
14 mei 09.10 Beerse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6 co -
14 mei 09.20 SV Unitas'59 JO7-6 DBS JO7-10 co -
21 mei 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 RPC JO7-7JM co -
21 mei 09.10 SV Unitas'59 JO7-6 Oirschot Vooruit JO7-4 co -
21 mei 09.20 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!