Uitslagen & programma - s.v. Unitas'59

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
10 sep 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-5JM co -
10 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 De Valk JO7-1 co -
10 sep 09.25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
17 sep 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
17 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Heeze JO7-1 co -
17 sep 09.25 DOSL JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
24 sep 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
24 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Heeze JO7-1 co -
24 sep 09.25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
01 okt 08.30 DOSL JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
01 okt 08.50 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
01 okt 09.10 SV Unitas'59 JO7-3 Woenselse Boys JO7-1 co 3-5
08 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
08 okt 08.50 De Valk JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
08 okt 09.10 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-5JM co -
15 okt 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-5JM co -
15 okt 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Heeze JO7-1 co -
15 okt 09.25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
05 nov 10.00 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
05 nov 10.20 DBS JO7-6 SV Unitas'59 JO7-3 co -
05 nov 10.40 SV Unitas'59 JO7-3 Brabantia JO7-1 co -
12 nov 09.00 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 nov 09.20 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 nov 09.40 SV Unitas'59 JO7-3 Brabantia JO7-1 co -
19 nov 08.45 Rood Wit V JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
19 nov 09.05 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
19 nov 09.25 SV Unitas'59 JO7-3 Brabantia JO7-1 co -
26 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-2 co -
26 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-3 co -
26 nov 09.10 Brabantia JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
03 dec 10.30 Brabantia JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
03 dec 10.50 SV Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-6 co -
03 dec 11.10 SV Valkenswaard JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
10 dec 09.00 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
10 dec 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 Rood Wit V JO7-1JM co -
10 dec 09.40 SV Valkenswaard JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
28 jan 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
28 jan 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Nuenen JO7-3 co -
28 jan 09.25 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 feb 09.15 SV Unitas'59 JO7-3 S.V. Tongelre JO7-1 co -
04 feb 09.35 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 feb 09.55 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Nuenen JO7-2 co -
11 feb 08.30 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
11 feb 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 Braakhuizen JO7-1 co -
11 feb 09.10 RKSV Nuenen JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 mrt 09.00 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 mrt 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 Braakhuizen JO7-1 co -
04 mrt 09.40 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!