Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
11 sep 09.10 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
11 sep 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 S.V. Tongelre JO7-1 co -
18 sep 08.45 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
18 sep 08.55 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
18 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 S.V. Tongelre JO7-1 co -
25 sep 09.15 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
25 sep 09.25 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
25 sep 09.35 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-1 co -
02 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-1 co -
02 okt 08.40 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
02 okt 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 Geldrop JO7-2JM co -
09 okt 09.00 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
09 okt 09.10 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
09 okt 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 S.V. Tongelre JO7-1 co -
16 okt 08.45 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
16 okt 08.55 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
16 okt 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 S.V. Tongelre JO7-1 co -
06 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
06 nov 08.40 SV Valkenswaard JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
06 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 Best Vooruit JO7-2 co -
13 nov 08.45 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
13 nov 08.55 SV Unitas'59 JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
13 nov 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 Best Vooruit JO7-2 co -
20 nov 09.00 Best Vooruit JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
20 nov 09.10 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
20 nov 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 Best Vooruit JO7-2 co -
27 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-3 co -
27 nov 08.40 SV Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-3 co -
27 nov 08.50 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 dec 08.45 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
04 dec 08.55 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-1 co -
04 dec 09.05 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
11 dec 08.45 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
11 dec 08.55 SV Unitas'59 JO7-3 Best Vooruit JO7-3 co -
11 dec 09.05 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
29 jan 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 Geldrop JO7-4 co -
29 jan 08.40 SV Unitas'59 JO7-4 SV Unitas'59 JO7-3 co -
29 jan 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-2 co -
05 feb 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
05 feb 08.40 SV Unitas'59 JO7-3 Geldrop JO7-4 co -
05 feb 08.50 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 feb 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-2 co -
12 feb 08.55 SV Unitas'59 JO7-3 Woenselse Boys JO7-2 co -
12 feb 09.05 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
19 feb 09.00 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-2 co -
19 feb 09.10 SV Unitas'59 JO7-3 Best Vooruit JO7-2 co -
19 feb 09.20 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 mrt 08.45 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 mrt 08.55 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
12 mrt 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
19 mrt 08.45 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
19 mrt 08.55 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
19 mrt 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
26 mrt 08.45 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
26 mrt 08.55 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
26 mrt 09.05 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3 co -
02 apr 08.30 SV Unitas'59 JO7-3 Rood Wit V JO7-2 co -
02 apr 08.40 SV Unitas'59 JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-3 co -
02 apr 08.50 SV Valkenswaard JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
09 apr 10.30 SV Valkenswaard JO7-3 SV Unitas'59 JO7-3 co -
09 apr 10.40 SV Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-3 co -
09 apr 10.50 Rood Wit V JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
23 apr 08.45 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
23 apr 08.55 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-1 co -
23 apr 09.05 Rood Wit V JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3 co -
14 mei 08.30 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
14 mei 08.40 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
14 mei 08.50 SV Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-3 co -
21 mei 09.00 SV Unitas'59 JO7-3 Rood Wit V JO7-2 co -
21 mei 09.10 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-3 co -
21 mei 09.20 SV Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!