Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-2 co -
11 sep 09.10 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-3 co -
11 sep 09.20 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
18 sep 08.30 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-3 co -
18 sep 08.40 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
18 sep 08.50 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-2 co -
25 sep 09.00 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-2 co -
25 sep 09.10 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-3 co -
25 sep 09.20 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
02 okt 10.30 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-2 co -
02 okt 10.40 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-2 co -
02 okt 10.50 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-2 co -
09 okt 09.00 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-2 co -
09 okt 09.10 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-3 co -
09 okt 09.20 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
16 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-3 co -
16 okt 08.40 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
16 okt 08.50 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-2 co -
06 nov 10.30 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
06 nov 10.40 Oirschot Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
06 nov 10.50 SV Unitas'59 JO7-2 Mifano JO7-2 co -
13 nov 09.30 De Valk JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
13 nov 09.40 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
13 nov 09.50 SV Unitas'59 JO7-2 Mifano JO7-2 co -
20 nov 09.30 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
20 nov 09.40 De Valk JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
20 nov 09.50 SV Unitas'59 JO7-2 Mifano JO7-2 co -
27 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-2 SV Unitas'59 JO7-4 co -
27 nov 08.50 Mifano JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
27 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-2 RPC JO7-4 co -
04 dec 09.10 SV Unitas'59 JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
04 dec 09.20 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-1 co -
04 dec 09.30 Mifano JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
11 dec 09.30 De Valk JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
11 dec 09.40 SV Unitas'59 JO7-2 Woenselse Boys JO7-2 co -
11 dec 09.50 SV Unitas'59 JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
22 jan 09.00 Waalre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
22 jan 09.10 SV Valkenswaard JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
22 jan 09.20 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-1 co -
29 jan 09.00 Waalre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
29 jan 09.10 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
29 jan 09.20 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-1 co -
05 feb 08.30 Rood Wit V JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-2 co -
05 feb 08.40 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 co -
05 feb 08.50 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-1 co -
12 feb 09.00 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-2 co -
12 feb 09.10 RPC JO7-6 SV Unitas'59 JO7-2 co -
12 feb 09.20 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-1 co -
19 feb 09.00 Waalre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 co -
19 feb 09.10 SV Valkenswaard JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 co -
19 feb 09.20 SV Unitas'59 JO7-2 Rood Wit V JO7-1JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!