Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 08.30 SV Unitas'59 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 co -
11 sep 08.40 RPC JO7-6 SV Unitas'59 JO7-1 co -
11 sep 08.50 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-2 co -
18 sep 10.30 SV Unitas'59 JO7-1 RPC JO7-6 co -
18 sep 10.40 SV Unitas'59 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 co -
18 sep 10.50 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
25 sep 09.00 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
25 sep 09.10 SV Unitas'59 JO7-1 RPC JO7-6 co -
25 sep 09.20 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
02 okt 08.45 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
02 okt 08.55 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
02 okt 09.05 SV Unitas'59 JO7-1 RPC JO7-6 co -
09 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 co -
09 okt 08.40 RPC JO7-6 SV Unitas'59 JO7-1 co -
09 okt 08.50 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-2 co -
16 okt 10.30 SV Unitas'59 JO7-1 RPC JO7-6 co -
16 okt 10.40 SV Unitas'59 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 co -
16 okt 10.50 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
06 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
06 nov 08.40 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
06 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-1 SV Valkenswaard JO7-1 co -
13 nov 08.45 SV Unitas'59 JO7-1 Best Vooruit JO7-2 co -
13 nov 08.55 SV Unitas'59 JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3 co -
13 nov 09.05 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
20 nov 10.30 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-3 co -
20 nov 10.40 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-1 co -
20 nov 10.50 SV Unitas'59 JO7-1 SV Valkenswaard JO7-1 co -
27 nov 08.45 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
27 nov 08.55 SV Unitas'59 JO7-1 Best Vooruit JO7-3 co -
27 nov 09.05 SV Valkenswaard JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
04 dec 09.00 Geldrop JO7-3JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
04 dec 09.10 SV Unitas'59 JO7-1 Best Vooruit JO7-3 co -
04 dec 09.20 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-1 co -
11 dec 09.00 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-3 co -
11 dec 09.10 Best Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
11 dec 09.20 SV Unitas'59 JO7-1 SV Valkenswaard JO7-1 co -
29 jan 08.30 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
29 jan 08.40 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
29 jan 08.50 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-1 co -
12 feb 10.00 Rood Wit V JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 co -
12 feb 10.10 SV Unitas'59 JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1 co -
12 feb 10.20 DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-1 co -
19 feb 09.00 RPC JO7-7JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
19 feb 09.10 Oirschot Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
19 feb 09.20 SV Unitas'59 JO7-1 Rood Wit V JO7-2 co -
12 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2 co -
12 mrt 08.40 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
12 mrt 08.50 SV Unitas'59 JO7-1 Beerse Boys JO7-1JM co -
19 mrt 09.00 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
19 mrt 09.10 SV Unitas'59 JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2 co -
19 mrt 09.20 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
26 mrt 09.15 SV Unitas'59 JO7-1 S.V. Tongelre JO7-1 co -
26 mrt 09.25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
26 mrt 09.35 SV Unitas'59 JO7-1 Beerse Boys JO7-1JM co -
02 apr 09.30 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
02 apr 09.40 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-1 co -
02 apr 09.50 Beerse Boys JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
09 apr 10.30 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
09 apr 10.40 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-1 co -
09 apr 10.50 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
23 apr 10.00 SV Unitas'59 JO7-1 S.V. Tongelre JO7-1 co -
23 apr 10.10 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
23 apr 10.20 SV Unitas'59 JO7-1 Beerse Boys JO7-1JM co -
14 mei 09.15 SV Unitas'59 JO7-1 S.V. Tongelre JO7-1 co -
14 mei 09.25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
14 mei 09.35 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
21 mei 08.30 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 co -
21 mei 08.40 SV Unitas'59 JO7-1 S.V. Tongelre JO7-1 co -
21 mei 08.50 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!