Uitslagen & programma - s.v. Unitas'59

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
17 sep 08.30 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
17 sep 08.50 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-5JM co -
17 sep 09.10 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
24 sep 08.45 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
24 sep 09.05 SV Unitas'59 JO7-5 Brabantia JO7-2 co -
24 sep 09.25 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
01 okt 09.00 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-5 co -
01 okt 09.20 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-2 co -
01 okt 09.40 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
08 okt 09.00 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
08 okt 09.20 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
08 okt 09.40 SV Unitas'59 JO7-5 Best Vooruit JO7-1 co -
15 okt 09.30 DBS JO7-5JM SV Unitas'59 JO7-5 co -
15 okt 09.50 Beerse Boys JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-5 co -
15 okt 10.10 SV Unitas'59 JO7-5 Best Vooruit JO7-1 co -
05 nov 10.30 Brabantia JO7-4 SV Unitas'59 JO7-5 co -
05 nov 10.50 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-5JM co -
05 nov 11.10 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
12 nov 08.30 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-5 co -
12 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-5JM co -
12 nov 09.10 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
19 nov 09.30 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-5 co -
19 nov 09.50 SV Unitas'59 JO7-5 Oirschot Vooruit JO7-1 co -
19 nov 10.10 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
26 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-8 SV Unitas'59 JO7-5 co -
26 nov 08.50 SV Unitas'59 JO7-5 Best Vooruit JO7-4 co -
26 nov 09.10 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
03 dec 10.00 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-5 co -
03 dec 10.20 Best Vooruit JO7-4 SV Unitas'59 JO7-5 co -
03 dec 10.40 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-8 co -
28 jan 08.45 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-3 co -
28 jan 09.05 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-6 co -
28 jan 09.25 Brabantia JO7-4 SV Unitas'59 JO7-5 co -
04 feb 10.30 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-3 co 4-2
04 feb 10.50 SV Unitas'59 JO7-5 DBS JO7-6 co 3-0
04 feb 11.10 RPC JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5 co 4-3
11 feb 08.30 Brabantia JO7-4 SV Unitas'59 JO7-5 co -
11 feb 08.50 SV Unitas'59 JO7-9 SV Unitas'59 JO7-5 co -
11 feb 09.10 SV Unitas'59 JO7-5 RPC JO7-6 co -
04 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-3 co -
04 mrt 08.50 UNA JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
04 mrt 09.10 SV Unitas'59 JO7-5 S.V. Tongelre JO7-2 co -
11 mrt 09.30 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
18 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-5 Brabantia JO7-3 co -
18 mrt 09.10 SV Unitas'59 JO7-9 SV Unitas'59 JO7-5 co -
25 mrt 08.45 Brabantia JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
25 mrt 09.05 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-9 co -
25 mrt 09.25 SV Unitas'59 JO7-5 UNA JO7-3 co -
15 apr 10.20 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
15 apr 10.40 SV Unitas'59 JO7-5 UNA JO7-3 co -
22 apr 08.45 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5 co -
22 apr 09.05 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-9 co -
22 apr 09.25 Brabantia JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
13 mei 11.20 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-2 co -
13 mei 11.40 Brabantia JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
20 mei 10.00 SV Unitas'59 JO7-5 SV Unitas'59 JO7-9 co -
20 mei 10.20 SV Unitas'59 JO7-5 UNA JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!