Uitslagen & programma - s.v. Unitas'59

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
10 sep 09.00 Best Vooruit JO7-4 SV Unitas'59 JO7-4 co -
10 sep 09.20 Beerse Boys JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
10 sep 09.40 SV Unitas'59 JO7-4 DBS JO7-3 co -
17 sep 10.00 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
17 sep 10.20 Best Vooruit JO7-4 SV Unitas'59 JO7-4 co -
17 sep 10.40 SV Unitas'59 JO7-4 DBS JO7-3 co -
24 sep 10.35 Oirschot Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
24 sep 10.55 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
24 sep 11.15 SV Unitas'59 JO7-4 DBS JO7-3 co -
01 okt 08.30 SV Unitas'59 JO7-4 UNA JO7-1JM co -
01 okt 08.50 SV Unitas'59 JO7-4 Brabantia JO7-1 co -
01 okt 09.10 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
08 okt 09.30 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
08 okt 09.50 SV Unitas'59 JO7-4 Beerse Boys JO7-3 co -
08 okt 10.10 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-4 co -
15 okt 10.00 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
15 okt 10.20 SV Unitas'59 JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1 co -
15 okt 10.40 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-4 co -
05 nov 08.30 SV Unitas'59 JO7-4 Woenselse Boys JO7-2 co -
05 nov 08.50 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
05 nov 09.10 SV Unitas'59 JO7-4 SV Valkenswaard JO7-4 co -
12 nov 09.15 SV Unitas'59 JO7-4 Woenselse Boys JO7-2 co -
12 nov 09.35 S.V. Tongelre JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
12 nov 09.55 SV Unitas'59 JO7-4 DOSL JO7-2 co -
19 nov 08.45 SV Unitas'59 JO7-4 RPC JO7-1 co -
19 nov 09.05 RKSV Heeze JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
19 nov 09.25 SV Unitas'59 JO7-4 SV Valkenswaard JO7-4 co -
26 nov 09.30 SV Unitas'59 JO7-4 DOSL JO7-2 co -
26 nov 09.50 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
26 nov 10.10 SV Unitas'59 JO7-4 SV Valkenswaard JO7-4 co -
03 dec 08.30 SV Unitas'59 JO7-4 Woenselse Boys JO7-2 co -
03 dec 08.50 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
03 dec 09.10 SV Unitas'59 JO7-4 SV Valkenswaard JO7-4 co -
10 dec 08.45 SV Unitas'59 JO7-4 S.V. Tongelre JO7-1 co -
10 dec 09.05 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 co -
10 dec 09.25 SV Unitas'59 JO7-4 SV Valkenswaard JO7-4 co -
28 jan 08.45 SV Unitas'59 JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
28 jan 09.05 SV Unitas'59 JO7-4 Geldrop JO7-1JM co -
28 jan 09.25 RKSV Nuenen JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
04 feb 08.30 Geldrop JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-4 co -
04 feb 08.50 SV Unitas'59 JO7-4 Braakhuizen JO7-1 co -
04 feb 09.10 RKSV Nuenen JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 co -
11 feb 08.30 SV Unitas'59 JO7-4 S.V. Tongelre JO7-1 co -
11 feb 08.50 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-4 co -
11 feb 09.10 SV Unitas'59 JO7-4 RKSV Nuenen JO7-3 co -
04 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-4 RKSV Nuenen JO7-3 co -
04 mrt 08.50 SV Unitas'59 JO7-4 RPC JO7-2 co -
04 mrt 09.10 RKSV Nuenen JO7-2 SV Unitas'59 JO7-4 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!