Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 sep 20:10 SV Unitas'59 1 (zaal) TOB 2 (zaal)
30 sep 20:10 SV Unitas'59 2 (zaal) TOB 7 (zaal)
30 sep 21:05 SV Unitas'59 3 (zaal) Brabantia 7 (zaal)
30 sep 22:00 SV Unitas'59 4 (zaal) Woenselse Boys 5 (zaal)
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-1 Acht JO9-1
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-2 Sparta'25 JO9-1
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-3 Woenselse Boys JO9-1
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-5 Woenselse Boys JO9-2
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-3 Acht JO8-2
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-5 SBC JO8-6JM
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-6JM Waalre JO8-2
1 okt 8:30 DOSL JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO7-4 UNA JO7-1JM
1 okt 8:45 SV Valkenswaard JO10-1JM SV Unitas'59 JO10-5JM
1 okt 8:45 Oirschot Vooruit JO9-4 SV Unitas'59 JO9-4JM
1 okt 8:45 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-7
1 okt 8:45 SV Unitas'59 JO7-8 Geldrop JO7-1JM
1 okt 8:50 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3
1 okt 8:50 SV Unitas'59 JO7-4 Brabantia JO7-1
1 okt 9:00 Braakhuizen JO9-2 SV Unitas'59 JO9-6JM
1 okt 9:00 SV De Braak JO8-1 SV Unitas'59 JO8-2
1 okt 9:00 Best Vooruit JO7-1 SV Unitas'59 JO7-5
1 okt 9:05 SV Unitas'59 JO7-7 Braakhuizen JO7-1
1 okt 9:05 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-8
1 okt 9:10 SV Unitas'59 JO7-3 Woenselse Boys JO7-1
1 okt 9:10 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4
1 okt 9:20 SV Unitas'59 JO7-5 Woenselse Boys JO7-2
1 okt 9:25 Geldrop JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-7
1 okt 9:25 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
1 okt 9:40 RPC JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-2 Brabantia JO11-1
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-3JM Schijndel/DE WIT JO11-2JM
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-5 S.V. Brandevoort JO11-4
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-2 Stiphout Vooruit JO10-1
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-3 PSV JO10-2
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-4 Gemert JO10-4
1 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-6JM SCMH JO10-1JM
1 okt 10:00 Wilhelmina Boys JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1
1 okt 10:00 Best Vooruit JO11-3 SV Unitas'59 JO11-4
1 okt 10:00 SV Olland JO8-1 SV Unitas'59 JO8-4
1 okt 10:15 SBC JO11-4JM SV Unitas'59 JO11-6
1 okt 10:30 Brabantia JO7-4 SV Unitas'59 JO7-1
1 okt 10:50 DBS JO7-6 SV Unitas'59 JO7-1
1 okt 11:00 Sparta'25 JO12-1JM SV Unitas'59 JO12-2
1 okt 11:00 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-4
1 okt 11:10 SV Unitas'59 JO7-1 Best Vooruit JO7-2
1 okt 11:15 Oirschot Vooruit JO14-1 SV Unitas'59 JO14-2JM
1 okt 11:15 SV Unitas'59 JO13-2 Brabantia JO13-2
1 okt 11:15 SV Unitas'59 JO13-4JM S.V. Tongelre JO13-1JM
1 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-1JM Brabantia JO12-1
1 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-4 Brabantia JO12-3
1 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-5 RPC JO12-3
1 okt 11:20 SV Unitas'59 JO7-2 UNA JO7-3
1 okt 11:30 Brabantia JO13-3 SV Unitas'59 JO13-3JM
1 okt 11:30 Nieuw Woensel JO13-3 SV Unitas'59 JO13-5JM
1 okt 11:40 SV Valkenswaard JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2
1 okt 11:45 Hapert JO12-1JM SV Unitas'59 JO12-3
1 okt 12:30 S.V. Brandevoort JO19-2 SV Unitas'59 JO19-6
1 okt 12:30 SV Unitas'59 JO7-6 VOAB JO7-2
1 okt 12:45 SV Unitas'59 JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3
1 okt 12:45 SV Unitas'59 JO14-1JM Tivoli JO14-1
1 okt 12:45 SV Unitas'59 JO14-3JM SV De Braak JO14-3
1 okt 12:50 Beerse Boys JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-6
1 okt 13:00 RKVVO JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1
1 okt 13:00 RKVVO JO15-2JM SV Unitas'59 JO15-4JM
1 okt 13:00 ST Volharding/Sambeek JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1JM
1 okt 13:10 SV Unitas'59 JO7-6 Sarto JO7-1
1 okt 13:15 Bergeijk JO15-1JM SV Unitas'59 JO15-2
1 okt 13:30 Brevendia JO19-2 SV Unitas'59 JO19-5
1 okt 14:15 SV Unitas'59 JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-1
1 okt 14:15 SV Unitas'59 JO19-4JM ELI JO19-1
1 okt 14:15 SV Unitas'59 JO17-2JM SBC JO17-2
1 okt 14:15 SV Unitas'59 JO16-2 DBS JO16-2
1 okt 14:30 FC Oda JO19-1 SV Unitas'59 JO19-3
1 okt 15:00 FC de Rakt JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4JM
1 okt 15:15 Wittenhorst JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1
1 okt 16:00 SV Unitas'59 2 DBN'22 2
1 okt 16:00 SV Unitas'59 JO17-3JM VOW JO17-1
1 okt 16:15 SV Unitas'59 JO16-1 RPC JO16-1
1 okt 17:00 Deurne O23-1 SV Unitas'59 O23-1
2 okt 10:00 SV Unitas'59 2 (zon) Beerse Boys 2 (zon)
2 okt 10:00 OJC ROSMALEN 3 (zon) SV Unitas'59 3 (zon)
2 okt 10:00 Acht 4 (zon) SV Unitas'59 7 (zon)
2 okt 10:00 SV Unitas'59 11 (zon) RKGSV 4 (zon)
2 okt 11:00 EMK 5 (zon) SV Unitas'59 10 (zon)
2 okt 12:00 SV Unitas'59 4 (zon) Hoogeloon 3 (zon)
2 okt 12:00 SV Unitas'59 6 (zon) RPC 4 (zon)
2 okt 12:00 SV Unitas'59 8 (zon) Pusphaira 8 (zon)
2 okt 12:00 RPC 11 (zon) SV Unitas'59 9 (zon)
2 okt 12:30 Geldrop 5 (zon) SV Unitas'59 5 (zon)
2 okt 14:30 Bergeijk 1 (zon) SV Unitas'59 1 (zon)
3 okt 18:30 Geldrop JO11-2JM SV Unitas'59 JO11-2
3 okt 19:00 SV Unitas'59 JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1
7 okt 20:00 EMK 1 (zaal) SV Unitas'59 2 (zaal)
7 okt 20:10 DOSL 1 (zaal) SV Unitas'59 1 (zaal)
7 okt 20:10 TOB 9 (zaal) SV Unitas'59 3 (zaal)
7 okt 21:05 FCV/Dorpscafé Willem II 3 (zaal) SV Unitas'59 4 (zaal)
8 okt 8:30 RKSV Nuenen JO9-1 SV Unitas'59 JO9-3
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-4JM SBC JO9-3JM
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-6JM S.V. Tongelre JO9-2
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-2 SJVV JO8-1
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-4 VOW JO8-1JM
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-6JM RPC JO8-4
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO7-3 SV Valkenswaard JO7-3
8 okt 8:30 SV Unitas'59 JO7-8 Stiphout Vooruit JO7-1
8 okt 8:45 RPC JO7-6 SV Unitas'59 JO7-1
8 okt 8:45 SV Unitas'59 JO7-2 DBS JO7-4
8 okt 8:50 De Valk JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3
8 okt 8:50 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-8
8 okt 9:00 Bruheze JO10-2 SV Unitas'59 JO10-4
8 okt 9:00 FC Eindhoven AV JO9-1 SV Unitas'59 JO9-1
8 okt 9:00 Best Vooruit JO9-1 SV Unitas'59 JO9-2
8 okt 9:00 EMK JO9-2 SV Unitas'59 JO9-5
8 okt 9:00 Braakhuizen JO8-2 SV Unitas'59 JO8-3
8 okt 9:00 Acht JO8-3 SV Unitas'59 JO8-5
8 okt 9:00 Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5
8 okt 9:00 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-7
8 okt 9:05 Rood Wit V JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-1
8 okt 9:05 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-3
8 okt 9:10 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-5JM
8 okt 9:10 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
8 okt 9:15 ELI JO11-1 SV Unitas'59 JO11-5
8 okt 9:20 Woenselse Boys JO7-2 SV Unitas'59 JO7-5
8 okt 9:20 SV Unitas'59 JO7-7 Braakhuizen JO7-1
8 okt 9:25 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-2JM
8 okt 9:25 SV Valkenswaard JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2
8 okt 9:30 VOW JO10-1 SV Unitas'59 JO10-6JM
8 okt 9:30 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4
8 okt 9:30 SV Unitas'59 JO7-6 Sarto JO7-1
8 okt 9:40 SV Unitas'59 JO7-5 Best Vooruit JO7-1
8 okt 9:40 SJO Juventud JO7-1 SV Unitas'59 JO7-7
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-1 Gemert JO11-1
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-2 SV De Braak JO11-2
8 okt 9:45 RKSV Nuenen JO11-5 SV Unitas'59 JO11-4
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-6 Nieuw Woensel JO11-2
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-1 SBC JO10-1
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-3 Nieuw Woensel JO10-1
8 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-5JM De Valk JO10-1
8 okt 9:50 SV Unitas'59 JO7-4 Beerse Boys JO7-3
8 okt 9:50 SV Unitas'59 JO7-6 Beerse Boys JO7-1JM
8 okt 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 SV Unitas'59 JO11-3JM
8 okt 10:00 Geldrop JO10-1 SV Unitas'59 JO10-2
8 okt 10:10 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-4
8 okt 10:15 SBC JO13-1JM SV Unitas'59 JO13-1JM
8 okt 10:30 S.V. Tongelre JO12-1JM SV Unitas'59 JO12-5
8 okt 10:45 Stiphout Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-3JM
8 okt 11:15 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Unitas'59 JO13-2
8 okt 11:15 SV Unitas'59 JO13-4JM Geldrop JO13-3
8 okt 11:15 SV Unitas'59 JO13-5JM Oirschot Vooruit JO13-3
8 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 Gemert JO12-1
8 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-3 DVS JO12-2JM
8 okt 11:30 Nieuw Woensel JO13-2 SV Unitas'59 JO13-3JM
8 okt 11:30 Geldrop JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1JM
8 okt 11:30 EMK JO12-1 SV Unitas'59 JO12-4
8 okt 12:45 Stiphout Vooruit JO16-1 SV Unitas'59 JO16-2
8 okt 12:45 SV Unitas'59 JO15-1 Geldrop JO15-1
8 okt 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 Acht JO15-1
8 okt 12:45 SV Unitas'59 JO15-4JM EFC JO15-2JM
8 okt 12:45 SV Unitas'59 JO14-1JM Stiphout Vooruit JO14-1
8 okt 13:00 VOAB JO16-1 SV Unitas'59 JO16-1
8 okt 13:00 VOW JO15-1JM SV Unitas'59 JO15-3
8 okt 13:00 RPC JO14-2 SV Unitas'59 JO14-2JM
8 okt 14:15 SV Unitas'59 JO19-2 Woenselse Boys JO19-1
8 okt 14:15 SV Unitas'59 JO19-6 Mifano JO19-3
8 okt 14:15 SV Unitas'59 JO17-1 Sportclub Jekerdal JO17-1
8 okt 14:15 SV Unitas'59 JO17-3JM SV BLC JO17-2
8 okt 14:30 Avanti'31 JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1
8 okt 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3
8 okt 14:45 Boekel Sport JO17-2 SV Unitas'59 JO17-4JM
8 okt 15:00 Bladella 2 SV Unitas'59 2
8 okt 15:00 Marvilde JO19-2 SV Unitas'59 JO19-4JM
8 okt 15:15 SBC JO19-3 SV Unitas'59 JO19-5
8 okt 16:00 SV Unitas'59 JO17-2JM DVG JO17-1
8 okt 16:15 SV Unitas'59 O23-1 Nieuw Woensel O23-1
9 okt 10:00 SV Unitas'59 9 (zon) DBS 7 (zon)
9 okt 10:00 SV Unitas'59 11 (zon) Acht 8 (zon)
9 okt 11:00 EMK 4 (zon) SV Unitas'59 5 (zon)
9 okt 11:15 ODC 2 (zon) SV Unitas'59 2 (zon)
9 okt 12:00 SV Unitas'59 3 (zon) Maliskamp 3 (zon)
9 okt 12:00 SV Unitas'59 4 (zon) EFC 5 (zon)
9 okt 12:00 SV Unitas'59 7 (zon) RKDSV 3 (zon)
9 okt 12:30 Oirschot Vooruit 10 (zon) SV Unitas'59 8 (zon)
9 okt 14:00 SV Unitas'59 10 (zon) Woenselse Boys 11 (zon)
9 okt 14:30 SV Unitas'59 1 (zon) PSV 1 (zon)
12 okt 18:30 SBC JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1
14 okt 19:15 SV Unitas'59 3 (zaal) Brabantia 6 (zaal)
14 okt 19:30 SV Unitas'59 45+1 Terlo 45+1
14 okt 20:00 DOSKO'32 45+1 SV Unitas'59 45+1
14 okt 20:30 SV Unitas'59 45+1 Reusel Sport/CoTrans 45+1
14 okt 21:30 Bergeijk 45+1 SV Unitas'59 45+1
14 okt 22:00 TOB 8 (zaal) SV Unitas'59 4 (zaal)
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-1
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-2 Nieuw Woensel JO9-1
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-3 EMK JO9-1
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO9-5 SBC JO9-4JM
15 okt 8:30 SCG'18 JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-3 Nieuw Woensel JO8-1
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO8-5 Wilhelmina Boys JO8-4
15 okt 8:30 SV Unitas'59 JO7-2 RPC JO7-4
15 okt 8:45 Boxtel JO10-1 SV Unitas'59 JO10-1
15 okt 8:45 Oirschot Vooruit JO10-2 SV Unitas'59 JO10-5JM
15 okt 8:45 RKVVO JO9-5 SV Unitas'59 JO9-4JM
15 okt 8:45 Geldrop JO9-3 SV Unitas'59 JO9-6JM
15 okt 8:45 Boxtel JO8-1 SV Unitas'59 JO8-4
15 okt 8:45 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-1
15 okt 8:45 SV Unitas'59 JO7-3 RPC JO7-5JM
15 okt 8:50 SV Unitas'59 JO7-2 Brabantia JO7-3
15 okt 8:50 SV Unitas'59 JO7-6 VOAB JO7-1
15 okt 9:00 PSV JO10-1 SV Unitas'59 JO10-3
15 okt 9:00 Dommelen JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6JM
15 okt 9:00 SV Unitas'59 JO7-8 S.V. Brandevoort JO7-2
15 okt 9:05 SV Valkenswaard JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1
15 okt 9:05 SV Unitas'59 JO7-3 RKSV Heeze JO7-1
15 okt 9:10 SV Valkenswaard JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2
15 okt 9:10 VOAB JO7-2 SV Unitas'59 JO7-6
15 okt 9:15 SV Unitas'59 JO7-7 SJO Juventud JO7-1
15 okt 9:20 Mierlo Hout JO7-1 SV Unitas'59 JO7-8
15 okt 9:25 SV Unitas'59 JO7-1 Brabantia JO7-4
15 okt 9:25 Woenselse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-3
15 okt 9:30 DBS JO7-5JM SV Unitas'59 JO7-5
15 okt 9:35 S.V. Tongelre JO7-2 SV Unitas'59 JO7-7
15 okt 9:40 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-3JM WEC JO11-1
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-4 RPC JO11-4
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO11-5 Stiphout Vooruit JO11-4
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-2 Mierlo Hout JO10-1
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-4 Mifano JO10-3
15 okt 9:45 SV Unitas'59 JO10-6JM Avanti'31 JO10-2
15 okt 9:50 Beerse Boys JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-5
15 okt 9:55 SV Unitas'59 JO7-7 Geldrop JO7-2JM
15 okt 10:00 Mierlo Hout JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2
15 okt 10:00 Wilhelmina Boys JO11-3 SV Unitas'59 JO11-6
15 okt 10:00 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4
15 okt 10:10 SV Unitas'59 JO7-5 Best Vooruit JO7-1
15 okt 10:15 Oirschot Vooruit JO12-1 SV Unitas'59 JO12-3
15 okt 10:15 Acht JO11-2 SV Unitas'59 JO11-2
15 okt 10:20 SV Unitas'59 JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1
15 okt 10:40 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-4
15 okt 11:15 SV Unitas'59 JO13-1JM FC Eindhoven AV JO13-1
15 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-1JM DVS JO12-1
15 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-4 FC Eindhoven AV JO12-4
15 okt 11:15 SV Unitas'59 JO12-5 Woenselse Boys JO12-2
15 okt 12:45 SV Unitas'59 JO15-3 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-1
15 okt 14:15 SV Unitas'59 2 SCG'18 2
15 okt 15:00 Merefeldia JO19-1 SV Unitas'59 JO19-3
15 okt 15:00 Deurne JO17-1JM SV Unitas'59 JO17-1
16 okt 10:00 SV Unitas'59 2 (zon) Helvoirt 2 (zon)
16 okt 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) RKSV Heeze 3 (zon)
16 okt 11:00 Nederwetten 4 (zon) SV Unitas'59 10 (zon)
16 okt 12:00 SCG'18 5 (zon) SV Unitas'59 3 (zon)
16 okt 12:00 SV Unitas'59 6 (zon) Pusphaira 5 (zon)
16 okt 12:00 SV Unitas'59 8 (zon) Acht 5 (zon)
16 okt 13:00 Beerse Boys 5 (zon) SV Unitas'59 4 (zon)
16 okt 13:00 Braakhuizen 4 (zon) SV Unitas'59 11 (zon)
16 okt 14:00 SBC 13 (zon) SV Unitas'59 7 (zon)
16 okt 14:30 Acht 1 (zon) SV Unitas'59 1 (zon)
21 okt 20:10 SV Unitas'59 1 (zaal) TOB 1 (zaal)
21 okt 20:10 SV Unitas'59 4 (zaal) ESZVV Totelos 7 (zaal)
21 okt 21:05 SV Unitas'59 3 (zaal) DVS 1 (zaal)
22 okt 15:15 SV BLC 3 SV Unitas'59 2
23 okt 11:00 Reusel Sport/CoTrans 2 (zon) SV Unitas'59 2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!