Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
1 2 Brabantia 1 (zaal) SV Unitas'59 1 (zaal) 8 - 8
3 5 Bergeijk 45+1 SV Unitas'59 45+1 0 - 6
2 9 SV Unitas'59 45+2 Nieuw Woensel 45+1 1 - 7
4 11 Rabobank 1 (zaal) SV Unitas'59 3 (zaal) 0 - 8
5 3 SV Unitas'59 45+1 DOSKO'32 45+1 3 - 1
6 10 Helvoirt 45+1 SV Unitas'59 45+2 7 - 0
7 4 Reusel Sport/CoTrans 45+1 SV Unitas'59 45+1 0 - 4
8 6 SV Unitas'59 45+1 Terlo 45+1 4 - 0
9 8 Sint Joris 2 (zaal) SV Unitas'59 2 (zaal) 3 - 2
10 48 S.V. Brandevoort JO12-4 SV Unitas'59 JO12-5 0 - 12
11 44 PSV JO12-2 SV Unitas'59 JO12-1JM 1 - 2
13 53 SV Unitas'59 JO11-6 Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 7 - 6
12 51 SV Unitas'59 JO11-4 Woenselse Boys JO11-2 14 - 1
14 49 Braakhuizen JO11-1 SV Unitas'59 JO11-2 1 - 9
15 50 Nieuw Woensel JO11-1 SV Unitas'59 JO11-3JM 0 - 16
16 47 Beerse Boys JO12-1 SV Unitas'59 JO12-4 12 - 0
18 52 Sparta'25 JO11-3JM SV Unitas'59 JO11-5 -
17 38 RKSV Nuenen JO14-3 SV Unitas'59 JO14-3JM 2 - 3
21 39 SV Unitas'59 JO13-1JM SV Valkenswaard JO13-1JM 5 - 2
22 41 SV Unitas'59 JO13-3JM Wilhelmina Boys JO13-3 0 - 10
23 43 SV Unitas'59 JO13-5JM SBC JO13-5 14 - 1
19 45 SV Unitas'59 JO12-2 Brabantia JO12-2 3 - 4
20 46 SV Unitas'59 JO12-3 SV Valkenswaard JO12-2JM 2 - 3
24 40 DVG JO13-1JM SV Unitas'59 JO13-2 3 - 0
25 42 Woenselse Boys JO13-1 SV Unitas'59 JO13-4JM 4 - 0
27 32 SV Unitas'59 JO15-1 RPC JO15-1 4 - 0
28 33 SV Unitas'59 JO15-2 Woenselse Boys JO15-1 1 - 3
29 35 SV Unitas'59 JO15-4JM Hapert JO15-2JM 9 - 0
26 37 SV Unitas'59 JO14-2JM DBS JO14-2 0 - 4
30 31 SV De Braak JO16-2 SV Unitas'59 JO16-2 1 - 4
32 36 ZSV JO14-1 SV Unitas'59 JO14-1JM 1 - 0
31 30 TSV Gudok JO16-1 SV Unitas'59 JO16-1 2 - 1
33 34 Gemert JO15-2 SV Unitas'59 JO15-3 15 - 3
36 22 SV Unitas'59 JO19-3 Geldrop JO19-2 0 - 0
34 26 SV Unitas'59 JO17-1 SV Someren JO17-1JM 1 - 1
35 29 SV Unitas'59 JO17-4JM ZSV JO17-2 2 - 1
37 25 SV Unitas'59 JO19-6 EMK JO19-2 2 - 1
38 27 ASV'33 JO17-1 SV Unitas'59 JO17-2JM -
39 28 SBC JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3JM 2 - 4
40 20 Rhode/VSB JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 8 - 2
41 21 SV Unitas'59 JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-1 3 - 5
43 23 RKSV Nuenen JO19-3 SV Unitas'59 JO19-4JM 2 - 8
42 24 SV Unitas'59 JO19-5 UNA JO19-3 3 - 0
44 96 SV Unitas'59 O23-1 SV Someren O23-1 1 - 2
45 13 SV Unitas'59 5 (zon) RKGSV 2 (zon) 1 - 4
46 17 SV Unitas'59 9 (zon) FC Eindhoven AV 8 (zon) 0 - 7
48 14 Oirschot Vooruit 7 (zon) SV Unitas'59 6 (zon) 1 - 2
47 16 DBS 5 (zon) SV Unitas'59 8 (zon) 8 - 2
49 7 Zwaluw VFC 2 (zon) SV Unitas'59 2 (zon) 2 - 0
51 12 Bladella 4 (zon) SV Unitas'59 4 (zon) 1 - 2
50 15 SV Unitas'59 7 (zon) Woenselse Boys 7 (zon) 2 - 0
52 18 SV Unitas'59 10 (zon) RKGSV 5 (zon) 3 - 8
53 1 SV Unitas'59 1 (zon) RKVVO 1 (zon) 1 - 3
54 19 Nieuw Woensel 16 (zon) SV Unitas'59 11 (zon) 2 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!